Poznanės maratone buvęs V. Dopolskas pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą | Diena.lt

POZNANĖS MARATONE BUVĘS V. DOPOLSKAS PASIEKĖ GERIAUSIĄ LIETUVOS SEZONO REZULTATĄ

15-ą kartą surengtame Poznanės (Lenkija) maratone šeštas sekmadienį finišavo Valdas Dopolskas. Savo debiutiniame maratone jis pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą - 2 valandos 21 minutė bei 37 sekundės.

42 km 195 m distanciją tarp vyrų greičiausiai įveikė Kenijos stajeris Kiprotichas Kirui (2:13:08), aplenkęs maratono šeimininką Emilį Dobrowolskį (2:15:40) ir tautietį Soy'ų Kipsangą (2:16:20).

Poznanės maratono nugalėtoja tarp moterų tapo Kenijos bėgikė Makori Chepkirui (2:32:55), antrąją vietą užėmė lenkė Agnieszka Mierzejewska (2:39:06), o trečia finišavo kita Lenkijos bėgikė Arleta Meloch (2:45:43).

Iš viso sekmadienį vykusiame Poznanės maratone klasifikuota 6315 ilgų distancijų bėgikų.