Rekordinis baudos minučių kiekis „Kaunas Hockey“ kelio į pergalę neužkirto | Diena.lt

REKORDINIS BAUDOS MINUČIŲ KIEKIS „KAUNAS HOCKEY“ KELIO Į PERGALĘ NEUŽKIRTO

• 0

Lietuvos ledo ritulio čempionate į pergalių kelią sugrįžo „Kaunas Hockey“ komanda. Sekmadienį „Kaunas Hockey“ namuose 6:1 nugalėjo jungtinę „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ komandą. Antra pergalė per tris mačus leido kauniečiams pakilti į antrąją poziciją lygoje, o taškų vis dar neturintys jų varžovai išlieka turnyrinės lentelės dugne.

Šiose rungtynėse tarpusavyje susikovė du pernai „Kaunas Hockey“ vartus gynę vartininkai Artūras Pavliukovas ir Maksimas Ponomarenko. Jei pirmasis ir šį sezoną žaidžia Kaune, tai rusas persikėlė į „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ gretas. Būtent lygos naujokų ekipos vartininkui pirmajam teko traukti ritulį iš vartų, kai buvusį komandos draugą nuginklavo Kirylas Danilenka (08:09, rez. perd. Remigijus Guoga).

Prasidėjus antrajam kėliniui kauniečiai ketvirtuoju bandymu pagaliau pasižymėjo ir daugumos metu. Žaidėjo persvarą įvarčiu pavertė Ylia Malashkevichius (25:53, rez. perd. Romanas Reshetnikovas). Visgi, netrukus krito įvartis ir į „Kaunas Hockey“ vartus, tiksliai atakavus Denisui Kuzminovui (29:49, rez. perd. Olegas Peliušenokas).

Nepaisant visų „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ pastangų, per likusį mačo laiką įvarčiai krito tik į jų vartus. Antrajame kėlinyje pasižymėjo Vytautas Jagelavičius (34:08, rez. perd. Eduardas Chekmaryovas), o prasidėjus paskutiniam mačo kėliniui savo pirmąjį sezono įvartį pelnė rezultatyviausias praėjusio sezono Lietuvos čempionato žaidėjas Eduardas Chekmaryovas, realizavęs kiekybinę persvarą (43:13, rez. perd. Pavelas Pravilo). Kiek vėliau dar vieną įvartį pridėjo ir Pavelas Pravilo (47:42, rez. perd. Vasilijus Fedotovas).

Trečiajame kėlinyje taip pat netrūko darbo teisėjams – žaidėjai vienas po kito sėdosi ant nubaustųjų suolelio, o Vasilijus Fedotovas už nesportinį elgesį anksčiau laiko buvo priverstas palikti aikštę užsidirbęs diskvalifikacinę nuobaudą. Tiesa, nepaisydami visų nuobaudų „Kaunas Hockey“ žaidėjai pelnė įvartį mažumoje, kai antrą kartą oponentų vartininką įveikė E.Chekmaryovas (56:57, rez. perd. K.Danilenka, R.Reshetnikovas).

Šiame mače „Kaunas Hockey“ atliko 58 metimus, kai jų oponentai į kauniečių vartus atakavo 22 kartus. Tiesa, šeimininkai iš viso užsidirbo net 97 baudos minutes, kai „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ atstovams buvo skirta 40 baudos minučių.