S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė – tarptautinių varžybų „Panevėžys 2019“ nugalėtojos | Diena.lt

S. KRUPECKAITĖ IR M. MAROZAITĖ – TARPTAUTINIŲ VARŽYBŲ „PANEVĖŽYS 2019“ NUGALĖTOJOS

• 0

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vykstančių Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmosios kategorijos treko varžybų „Panevėžys 2019“ pirmąją dieną – penktadienį – Lietuvos dviratininkai iškovojo keturis medalius: po vieną aukso ir bronzos bei du sidabro.

Moterų komandų sprinto lenktynes laimėjo Europos žaidynių vicečempionės Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė (Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras/„El-Eko Sport“, 33,686 sek.). Jos finale 0,369 sek. pranoko Rusijos rinktinės nares Nataliją Antonovą ir Jekateriną Gnidenko.

Vyrų komandų sprinte Vasilijus Lendel, Svajūnas Jonauskas ir Gedvinas Serafinas (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“) pelnė sidabrą. Lietuvos dviratininkus finale 1,562 sek. pranoko lenkai Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel ir Rafal Sarnecki (44,237 sek.).

Moterų atkrintamosiose lenktynėse Olivija Baleišytė pelnė sidabro, o Viktorija Šumskytė (abi – „El-Eko Sport“/Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimanazija/Panevėžio KKSC) – bronzos medalius. Nugalėjo rusė Marija Rostovceva.

Vyrų atkrintamosiose lenktynėse pirmas buvo rusas Sergejus Rostovcevas. Iš lietuvių aukščiausias vietas – penktą bei šeštą – užėmė Justas Beniušis („Klaipėda“) ir Airidas Videika („Colibri“).

Vyrų medisono (100 ratų; 25 km; 10 tarpinių finišų) rungtį laimėjo lenkai Daniel Staniszewski ir Damian Slawek. Penktą vietą užėmė J. Beniušis ir Venantas Lašinis („Klaipėda“).

Trijų dienų varžybose dalyvauja per 60 dviratininkų iš 12 šalių. Panevėžyje lenktyniauja Airijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, PAR, Rumunijos, Rusijos, Slovakijos, Velso, Vengrijos ir Lietuvos dviratininkai.

Kartu rengiamas ir Lietuvos treko čempionatas. Jo prizininkai:

vyrų komandų sprintas

1.Vasilijus Lendel, Svajūnas Jonauskas, Gedvinas Serafinas (PKKSC/„El-Eko Sport“)

2. Justas Beniušis, Rojus Adomaitis, Airidas Videika („Klaipėda“/„Colibri“)

3. Venantas Lašinis, Mantas Januškevičius, Denas Masiulis („Klaipėda“/„Gaja“)

moterų komandų sprintas

1. Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė (Panevėžio KKSC/„El-Eko Sport“)

2. Kristina Jankauskaitė ir Onutė Šikailovaitė („El-Eko Sport“/PRSSG/PKKSC)

moterų atkrintamosios lenktynės

1. Olivija Baleišytė („El-Eko Sport“/PRSSG/PKKSC)

2. Viktrorija Šumskytė („El-Eko Sport“/PRSSG/PKKSC)

3. Erika Župerkaitė („El-Eko Sport“/PRSSG/PKKSC)

vyrų atkrintamosios lenktynės

1. Justas Beniušis („Klaipėda“)

2. Airidas Videika („Colibri“)

3. Venantas Lašinis („Klaipėda“)

Varžybos šeštadienį vyks 10.00-13.00 ir 13.00-20.00 val. Varžybų organizatoriai – Lietuvos dviračių sporto federacija, Panevėžio miesto savivaldybė, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centras – kviečia atvykti į „Cido“ areną ir palaikyti mūsų dviratininkus. Įėjimas nemokamas.