Šaulys Karolis Girulis – Baltijos taurės varžybų nugalėtojas | Diena.lt

ŠAULYS KAROLIS GIRULIS – BALTIJOS TAURĖS VARŽYBŲ NUGALĖTOJAS

Lenkijoje vyksta šaudymo pneumatiniais ginklais šešių šalių Baltijos taurės varžybos, kuriuose Lietuvai atstovauja net 46 sportininkai.

Šaudant pneumatiniu šautuvu pergalę iškovojo alytiškis Karolis Girulis. Atrankos varžybose užėmęs antrąją vietą, Lietuvos šaulys šeštadienį finale surinko 205,5 taško ir 1,5 taško aplenkė lenką Tomaszą bartniką.

Bronza atiteko kitam Lenkijos atstovui Robertui Krakowskiui - 183,2 taško.

Šios rungties atrankoje startavę Rimvydas Spėčius (603,9 tšk.) ir Arvydas Steniulis (569,9 tšk.) užėmė atitinkamai devintą bei 15-ą vietas ir liko už finalinio aštuntuko ribų.

Moterų pneumatinio pistoleto rungtyje trečią vietą atrankos varžybose užėmusi vilnietė Jekaterina Ždanova finale šaudė ne taip taikliai ir, surinkusi 132,9 taško liko penkta.

Nugalėjo lenkė Magdalena Lis (198,3 tšk.), aplenkusi prizininkėmis tapusias tėvynaines - Slawomirą Szpek (195,4 tšk.) ir Natalią Krol (176,1 tšk.).

Taip pat šioje rungtyje startavusi Viktorija Grigaliūnaitė atrankoje surinko 354 taškus ir liko penkiolikta.

Kiti Lietuvos šauliai tenkinosi kukliais rezultatais ir į savo rungčių finalus nepateko.

Juose dalyvauja sportininkai iš Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Švedijos ir Lietuvos.