Sekmadienį R. Meilutytė tapo pasaulio čempione | Diena.lt

SEKMADIENĮ R. MEILUTYTĖ TAPO PASAULIO ČEMPIONE

• 42

Paskutinę pasaulio plaukimo čempionato dieną Melburne Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė vėl nudžiugino savo gerbėjus, ji pasidabino aukso medaliu ir tapo pasaulio čempione.

Rūta sekmadienį 50 m krūtine finale aplenkė visas varžoves.

25 metų kaunietė įrodė, kad sprinto rungtyje jai nėra lygių. Per 28,50 sek. distanciją įveikusi R.Meilutytė finišavo pirma.

Antrąją vietą užėmė Lara Van Niekerk iš PAR (29,09 sek.), o trečiąją – Lilly King iš JAV (29,11 sek.).

R. Meilutytei už iškovotą aukso medalį atiteko 10 tūkstančių JAV dolerių premija.

Su pergale R. Meilutytę pasveikino Lietuvos premjerė Ingrida Šimonytė.

„Nuoširdžiai sveikinu Rūtą su pergale, kuri svarbi ne tik plaukimo fanams, bet ir mums visiems.  Šis laimėjimas garsina Lietuvos sportą ir šalies vardą. Linkiu Rūtai tvirtybės, ryžto ir sėkmės toliau šturmuojant vis naujas sporto viršūnes“, – sakė premjerė I. Šimonytė.