Vilniaus TEO krepšininkių nesustabdė ir Italijos čempionės Skijaus "Beretta Famila". Sostinės ekipa įveikė varžoves 69:43 ir pratęsė pergalių seriją Eurolygos varžybose iki trijų.
TEO nuo pirmųjų minučių kontroliavo žaidimą ir išsiveržė į priekį 14:2, o pirmą kėlinį laimėjo 20:9. Per kitas 10 min. vilnietės dar labiau pagerino gynybą ir į savo krepšį praleido tik 7 taškus, pačios įmetė dar 26 ir iki pertraukos susikrovė net 30 taškų persvarą.
"Sunku išlikti susikaupus, kai po 20 minučių pirmauji tokia persvara. Tačiau žaisti taip, kaip rungtyniavome mačo pabaigoje, tikrai negalima. Privalome tą ištaisyti", – sakė TEO vyriausiasis treneris Rūtenis Paulauskas.
Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkėms žaidimas nebesiklijavo taip sklandžiai. "Beretta Famila" krepšininkės pradėjo kiečiau gintis, tačiau pačios puolime nežibėjo. Viešnioms pavyko laimėti paskutinį ketvirtį 15:9 ir tai buvo viskas, ką jos įstengė padaryti rungtynėse su TEO. Vėl "Siemens" arenoje žaidusios "supermergaitės"
ištikimiausiems aistruoliams padovanojo jau trečią pergalę Eurolygoje – 69:43.
"Ketvirtas kėlinys mums buvo nelengvas, tačiau taip yra nutikę ne vienai komandai.
Buvo sunku priversti žaidėjas kautis iš paskutiniųjų, kai situacija yra praktiškai aiški. O italės žaisti nenustojo. Varžovių treneris į aikštę suleido jaunąsias krepšininkes, kurios gynėsi pusiau laikydamos, pusiau stumdamos, tačiau nepažeisdamos taisyklių, ir ketvirtą kėlinį pralaimėjome, – sakė R.Paulauskas. – Kitą savaitę juokai su šios dienos ketvirtu kėliniu turės baigtis. Tai bus labai svarbios rungtynės", – pažymėjo R.Paulauskas.
Tas rungtynes TEO komanda žais kitą trečiadienį Vilniuje su Košičės "Broker" ekipa. Slovakės 75:89 nusileido Eurolygos čempionėms Maskvos srities "Spartak" krepšininkėms. Šios trys ekipos D grupėje dalijasi 1-3 vietas (3 pergalės, 1 pralaimėjimas).
Rezultatas
Vilniaus TEO – Skijaus "Beretta Famila" 69:43 (20:9, 26:7, 14:12, 9:15). C.Langhorne 20 taškų (8/13 dvitaškių, 7 atkovoti kamuoliai), L.Wilson 17 (4/6 tritaškių), D.Staugaitienė 9 (6 atkovoti kamuoliai, 4 perimti), N.Quin 7, G.Petronytė 6 (8 atkovoti kamuoliai), J.Štreimikytė 5 (11 atkovotų kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai)/N.Antibe 14 (5/12 dvitaškių, 4/4 baudų), L.Macchi 6.
Naujausi komentarai