Tinklininkai P. Stankevičius ir A. Knašas Vengrijoje žengė į pusfinalį | Diena.lt

TINKLININKAI P. STANKEVIČIUS IR A. KNAŠAS VENGRIJOJE ŽENGĖ Į PUSFINALĮ

  • 0

Budapešte (Vengrija) vykstančiame „Pro Beach Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre pergalingą žygį tęsia lietuviai Patrikas Stankevičius ir Audrius Knašas, pelnę kelialapį į pusfinalį.

Lietuvos paplūdimio tinklininkai šeštadienį B grupės finale 2-0 (21:8, 21:13) nepaliko vilčių lenkams Michalui Korycki ir Stanislawui Wawrnzyczykui bei iškart pateko į ketvirtfinalį.

Kovoje dėl vietos pusfinalyje mūsiškiai 2-0 (21:14, 23:25, 15:7) palaužė vengrus Artūrą Hajosą ir Bence Strelį.

Antrąjį „Futurės“ serijos paplūdimio tinklinio turnyrą šiame sezone laimėti siekiantys P. Stankevičius ir A. Knašas pusfinalyje sekmadienį žais su lenkais Piotru Janiaku ir Jedrzejumi Brozyniaku.

Moterų turnyre dvi Lietuvos poros – Ieva Dumbauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė bei Irina Zobnina ir Danielė Kvedaraitė taip pat tapo savo grupių nugalėtojomis ir tęsė savo pasirodymus ketvirtfinalyje.

Deja, abi mūsų komandos po atkaklių kovų savo pasirodymus jau baigė. Europos čempionatui besiruošiančios I. Dumbauskaitė ir G. Grudzinskaitė ketvirtfinalyje 1-2 (21:16, 22:24, 8:15) nusileido čekėms Michaelai Brinkovai ir Michalai Frank, o I. Zobnina ir D. Kvedaraitė 1-2 (27:29, 21:16, 6:15) turėjo pripažinti austrių Franziskos Friedl ir Katharinos Holzer pranašumą.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Vengrijoje pasidalino penktąją poziciją.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. eurų.

GALERIJA

  • Tinklininkai P. Stankevičius ir A. Knašas Vengrijoje žengė į pusfinalį
CEV nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS