Trys Lietuvos lengvaatlečiai universiadoje pateko į finalus | Diena.lt

TRYS LIETUVOS LENGVAATLEČIAI UNIVERSIADOJE PATEKO Į FINALUS

Neapolyje (Italija) vykstančių 30-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybose pirmadienį kelialapius į finalus pelnė trys Lietuvos sportininkai.

Moterų ieties metimo atrankoje (23 dalyvės) Liveta Jasiūnaitė buvo ketvirta. Jos rezultatas – 57 m 66 cm. Finale kovos 12 sportininkių.

Moterų disko metimo atrankoje Ieva Zarankaitė įrankį numetė 53 m 92 cm ir tarp 30 dalyvių užėmė šeštąją vietą.

Vyrų šuolių į aukštį atrankos varžybose (24 dalyviai) Adrijus Glebauskas pirmais šuoliais įveikė 2 m 10 cm, 2 m 15 cm ir 2 m 20 cm aukščius bei su geriausiu rezultatu pateko į finalą. Mantas Liekis pakartojo asmeninį rekordą (2 m 15 cm), bet liko 15-as ir baigė savo pasirodymą.

Monika Elenska (800 m) pirmajame atrankos bėgime finišavo antra (2 min. 8,64 sek.) ir tęs kovą pusfinalyje. Tarp 37 atrankos dalyvių lietuvės rezultatas buvo 22-as.

Į pusfinalį pateko ir Erika Krūminaitė (400 m). Pirmajame atrankos bėgime ji finišavo penkta (54,93 sek.), o tarp 35 atrankos dalyvių buvo 21-a.

Kiti pirmadienį startavę Lietuvos lengvaatlečiai baigė savo pasirodymus.

Dominykas Petrosevičius (trišuolis) atrankoje užėmė 19-ąją vietą (15 m 12 cm), Karolis Maisuradzė (rutulys) liko 20-a (16 m 44 cm).

Jogailė Petrokaitė (tolis) atrankos varžybose užėmė 21-ąją vietą (5 m 94 cm).

Karolina Deliautaitė (100 m) atrankos bėgime buvo ketvirta (11,87 sek.), o galutinėje įskaitoje užėmė 27-ąją vietą.

Rokas Pacevičius (400 m) atrankos bėgime buvo penktas (48,22 sek.) ir baigė varžybas, užimdamas universiadoje 30-ąją vietą.

Mantas Šeštokas (100 m). Atrankos bėgime finišavo ketvirtas (11,12 sek.), bet po pusvalandžio dėl buvusių problemų su starto kaladėlėmis teisėjai suteikė jam teisę į perbėgimą. Bėgdamas vienas, Mantas buvo greitesnis (10,89 sek.) ir pateko į pagrindines varžybas. Jose savo bėgime lietuvis užėmė septintąją vietą (10,92 sek.), o bendrame protokole liko 46-as.