Turnyrui besiruošiantis M. Stankis: kova turėtų baigtis nokautu | Diena.lt

TURNYRUI BESIRUOŠIANTIS M. STANKIS: KOVA TURĖTŲ BAIGTIS NOKAUTU

  • 2

„Ištvermė“, – nė kiek nesuabejojo kovotojas Mantas Stankis, paklaustas, koks bus jo koziris šeštadienį Kaune, „Žalgirio“ arenoje, vyksiančiame „MMA BUSHIDO & KOK WORLD SERIES 2017“ turnyre.

Kaunietis surems pirštines su marokiečiu Mouhcine Chafi.

„Kovai ruošiamės labai atsakingai, visą mėnesį kasdien treniruodavomės po du kartus. Deja, apie savo varžovą žinau nedaug, tačiau treneriai perspėjo, kad nereikia jo nuvertinti. Mano varžovas turi nemažai patirties, todėl žinau, kad manęs laukia sunki kova, – kalbėjo M. Stankis. – Be to, varžovas turės ūgio pranašumą“.

Prabilęs apie kozirius ringe, M. Stankis visada prisimena savo trenerius Tadą Rimkevičių ir Saulių Šeškevičių. „Jie žino, kad aš galiu daug. Pats esu daugiau „trintukas“, „stumiu dūrą“. Taip pas mane ir „išlenda“ tinginio charakteris, – kalbėjo jaunasis kovotojas. – Kai noriu nužudyti tą „trintuką“, galvoju apie tai, kokia yra viso to, ką darau, kaina. Matau, kokie yra rezultatai, sužinau, ką žmonės apie mane galvoja. Visada užduodu sau klausimą „kokia yra kaina?“, viską pasveriu. Atsakymai kol kas mane džiugina“.

Savo varžovui kaunietis norėjo palinkėti gražios kovos, kuri pasibaigtų be traumų. „Tačiau viską tikiuosi pabaigti antrame arba trečiame raunde nokautu. Žinau, kad K-1 kovose viską nulemia aktyvumas, o man ištvermės tikrai užtenka, – šyptelėjo M. Stankis. – Labai tikiuosi palaikymo iš publikos.“

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

nuostaba

„Trintukas“, „stumiu dūrą“? Etalonas gal Monkevičiaus?

Tokių matęs

Kad ir savas , bet tikrai trintukas. Tokiais pasisakymais prarasi ir savų palaikymą, tinginį!

SUSIJUSIOS NAUJIENOS