Žiemos žaidynių biatlono varžybų sprinto rungtyje D. Rasimovičiūtė finišavo 51 | Diena.lt

ŽIEMOS ŽAIDYNIŲ BIATLONO VARŽYBŲ SPRINTO RUNGTYJE D. RASIMOVIČIŪTĖ FINIŠAVO 51

• 0

Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybose 51-ąją vietą tarp 84 dalyvių moterų 7,5 km sprinto rungtyje sekmadienį užėmė 29-erių metų Diana Rasimovičiūtė, kuriai ši olimpiada jau ketvirtoji per visą karjerą.

Lietuvos biatlonininkei po dviejų klaidų šaudykloje teko įveikti du 150 m ilgio baudos ratus, o finiše auksą iškovojusiai bei 2010 metų Vankuverio žaidynių sprinto čempionės titulą apgynusiai Slovakijos biatlonininkei Anastasijai Kuzminai ji pralaimėjo 2 minutes 11,8 sekundės.

Sidabro apdovanojimas šioje rungtyje atiteko rusai Olgai Viluchinai (+19,9 sek.), o bronzos medalio savininke tapo ukrainietė Vita Semerenko (+21,7 sek.):

1. Anastasija Kuzmina (Slovakia)         21 min. 06,8 sek. (0 baudos ratų)
2. Olga Viluchina (Rusija)                    21:26,7 (0)
3. Vita Semerenko (Ukraina)                   21:28,5 (0)
4. Karin Oberhofer (Italija)                  21:34,7 (0)
5. Anais Bescond (Prancūzija)                 21:36,7 (1)
6. Dorothea Wierer (Italija)                  21:37,4 (0)
7. Weronika Nowakowska-Ziemniak (Lenkija)     21:37,6 (1)
8. Elisa Gasparin (Šveicarija)                21:38,2 (0)