Akistatoje su NBA čempionais J. Valančiūnas vėl sprogo rezultatyvumu | Diena.lt

AKISTATOJE SU NBA ČEMPIONAIS J. VALANČIŪNAS VĖL SPROGO REZULTATYVUMU

• 0

Jonas Valančiūnas toliau demonstruoja fantastišką formą ir gerina asmeninę statistiką, bet jo klubui „Memphis Grizzlies“ (30-45) tai laimėti kol kas nepadeda. Lietuvis sužaidė dar vieną labai solidų mačą, bet Memfio komanda 103:118 (37:31, 23:35, 24:23, 19:29) namuose nusileido NBA čempionų titulą ginančiam „Golden State Warriors“ (51-23).

Vidurio puolėjas iš Utenos aikštėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 27 taškus (12/25 dvitaškių, 3/5 baudų), sugriebė 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, gavo 5 pražangas ir tris sykius suklydo.

Tarp „Grizzlies“ krepšininkų lietuviui neprilygo niekas nei pagal rezultatyvumą, nei pagal kovą po krepšiais.

Rezultatyviau šį sezoną Jonas žaidė tik kartą, kai pelnė 33 taškus.

Rungtynių pradžioje Memfio komanda sugebėjo palaikyti čempionų tempą ir netgi buvo priekyje, o ant parketo spindėjęs naujasis „Grizzlies“ lyderis J.Valančiūnas po pirmo kėlinuko savo sąskaitoje jau turėjo 14 taškų.

Šiose rungtynėse lietuvis tryško ne tik rezultatyvumu, bet ir emocijomis. Vienas toks epizodas pirmajame kėlinyje po diskusijų su teisėjais jam baigėsi technine pražanga.

Įdomu tai, kad įpusėjus dvikovai J.Valančiūnas rezultatyvumu lenkė „Warriors“ lyderius Keviną Durantą ir Stepheną Curry (po 14 taškų), bet antroje rungtynių pusėje viskas stojo į vietas ir titulą ginanti ekipa iš Ouklando prieš „Grizzlies“ šventė penktą pergalę iš eilės.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 27 (13 atk. kam.), Mike’as Conley 22 (8 rez. perd.), Bruno Caboclo 17, Chandleris Parsonsas 13.

„Warriors“: Kevinas Durantas (9 atk. kam.) ir Stephenas Curry (10 atk. kam., 7 rez. perd.) po 28, DeMarcusas Cousinsas 16 (9 atk. kam.), Klay'us Thompsonas 13.