Amerikiečiams varžovai nereikalingi: rinktinės kandidatai žaidė tarpusavyje | Diena.lt

AMERIKIEČIAMS VARŽOVAI NEREIKALINGI: RINKTINĖS KANDIDATAI ŽAIDĖ TARPUSAVYJE

• 0

Kitų metų pasaulio čempionatui besiruošianti rezervinė JAV rinktinė tarpusavyje Las Vegase sužaidė parodomąsias rungtynes.

Kyrie Irvingo vedama „Baltųjų“ komanda 128:106 sutriuškino „Mėlynuosius“.

K.Irvingas per pirmą dvikovos pusę pelnė 16 taškų ir padėjo panaikinti varžovų anksti susikrautą dešimties taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje „Baltieji“ pataikė penkis tritaškius, patys įgijo dešimties taškų persvarą (89:79) ir po to atgal nebesižvalgė.

Mačas buvo žaidžiamas pagal FIBA taisykles, tačiau kėlinys truko 12 minučių. Aikštėje pasirodė 25 krepšininkai iš 28 stovyklos dalyvių.

Amerikiečiai šią vasarą nežais jokių tarptautinių rungtynių, nes jie kelialapį į pasaulio čempionatą Ispanijoje iškovojo praėjusiose Londono olimpinėse žaidynėse, kuriose tapo čempionais.

K.Irvingas prie „Baltųjų“ pergalės prisidėjo 23 taškus, Jrue Holiday pelnė 12 taškų, DeAndre Jordanas surinko 10.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Anthony Davisas, pelnęs 22 taškus, o Harrisonas Barnesas surinko 18.

• Amerikiečiams varžovai nereikalingi: rinktinės kandidatai žaidė tarpusavyje