„Barca“ – ties prarajos riba: šeimininkavęs „Real“ atsidūrė per žingsnį nuo titulo | Diena.lt

„BARCA“ – TIES PRARAJOS RIBA: ŠEIMININKAVĘS „REAL“ ATSIDŪRĖ PER ŽINGSNĮ NUO TITULO

• 1

Lietuviškoji „Barcelona“ atsidūrė ties pavojinga riba Ispanijos ACB lygos finale.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 66:81 (16:21, 23:25, 14:20, 13:15) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.

Dar viena pergalė reikštų, jog „Real“ po trejų metų pertraukos susigrąžintų ACB čempionų titulą ir atimtų jį iš „Barcos“.

Ketvirtasis mačas sekmadienį vyks Madride.

Rokas Jokubaitis per 18 minučių surinko 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), 1 atkovotą bei 3 prarastus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 3 pražangas ir 0 naudingumo balų.

Rungtynes geriau pradėjo karališkasis klubas, kuris antrojo kėlinio pabaigoje po Walterio Tavareso baudų susikrovė dviženklį pranašumą (46:36).

Trečiajame ketvirtyje „Barca“ atsakė atkarpa 14:9 ir Nikola Mirotičius dvitaškiu nukirpo deficitą iki 5 taškų (50:55), tačiau „Real“ iniciatyvos nepaleido: surengė spurtą 11:3 bei prieš lemiamą ketvirtį atstatė saugią persvarą (66:53).

Ketvirtajame kėlinyje katalonų pastangos buvo bevaisės, užtikrintai pranašumą išlaikęs „Real“ triumfavo.

Madrido komandai Guerschonas Yabusele per 31 minutę pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gabrielis Deckas, per 25 minutes pelnęs 14 taškų (4/9 dvit., 2/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Barselonos ekipos gretose išsiskyrė Kyle'as Kuričius, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 15 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit.), 2 atkovoti kamuoliai bei 15 naudingumo balų.

„Real“: Gabrielis Deckas 14 (4/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Fabienas Causeur 13 (5/6 dvit.), Walteris Tavaresas (6/8 baud.) ir Sergio Llullas (1/7 trit.) po 10, Guerschonas Yabusele 9 (4/6 dvit., 9 atk. kam.), Adamas Hanga 7 (2 blok.).

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 15 (3/4 trit.), Nickas Calathes 10 (5/6 dvit., 6 rez. perd.), Nikola Mirotičius 9, Brandonas Daviesas 8.