„Barcelona“ su dominavusiu N. Mirotičiumi lieka Eurolygos viršūnėje | Diena.lt

„BARCELONA“ SU DOMINAVUSIU N. MIROTIČIUMI LIEKA EUROLYGOS VIRŠŪNĖJE

• 0

„Barcelona“ (8-2) ir toliau lieka Eurolygos viršūnėje. Penktadienį katalonai su puikiai žaidusiu Nikola Mirotičiumi 96:73 (21:18, 22:28, 31:20, 22:7) savo aikštėje nepaliko šansų Tel Avivo „Maccabi“ (6-4) ekipai.

Izraelio klubas laikėsi iki pertraukos. Įpusėjus akistatai, svečiai netgi turėjo trijų taškų pranašumą, bet trečiajame kėlinyje „Barca“ pradėjo rodyti savo jėgą.

„Barcelona“ spurtas 14:2 leido katalonams susikrauti dviženklį pranašumą ir nors „Maccabi“ dar bandė gelbėtis, aštuntos sezono pergalės iš rankų šeimininkai nepaleido.

N.Mirotičius sužaidė dar vieną fantastišką mačą, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 14 kamuolių ir surinkęs net 35 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (14 atk. kam., 35 naud. bal.), Cory Higginsas 15, Kyle‘as Kuricas ir Alexas Abrinesas po 12, Brandonas Daviesas 8.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 15, Johnas Dibartolomeo 13, Scottie Wilbekinas 11, Quincy Acy 8.