„Barcelona“ svečiuose parklupdė „Panathinaikos“ krepšininkus | Diena.lt

"BARCELONA" SVEČIUOSE PARKLUPDĖ "PANATHINAIKOS" KREPŠININKUS

• 0

Barselonos „Barcelona“ (6-3) įsitvirtino trečioje Eurolygos E grupės vietoje. Katalonai išvykoje 81:77 (16:21, 26:11, 15:20, 24:25) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (5-4).

Graikai sėkmingiau žaidė pirmajame kėlinyje, tačiau antrąjį Ispanijos čempionai baigė spurtu 12:0 ir atitrūko (42:32).

Po ilgosios pertraukos graikai stabilizavo padėtį ir buvo priartėję iki dviejų taškų (47:49), bet nepaisant visų pastangų varžovų pavyti „Panathinaikos“ nepavykdavo.

Likus žaisti penkias sekundes tritaškį pataikė Dimitris Diamantidis (77:79), bet „Barcelona“ gynėjas Tomasas Satoranskis pataikė abu baudų metimus ir įtvirtino savo komandos pergalę.

„Panathinaikos“: Estebanas Batista 16 (9 atk. kam.), Jamesas Gistas 14, Dimitris Diamantidis 12.

„Barcelona“: Justinas Doellmanas 21, Juanas Carlosas Navarro 17, Tiboras Pleissas 15.