CSKA krepšininkai Eurolygoje iškovojo trečiąją pergalę | Diena.lt

CSKA KREPŠININKAI EUROLYGOJE IŠKOVOJO TREČIĄJĄ PERGALĘ

• 0

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos trečiojo turo rungtynėse ketvirtadienį Maskvos CSKA (Rusija) komanda namuose 79:75 (19:17, 12:21, 26:10, 22:27) įveikė Stambulo „Darussafaka Tekfen“ (Turkija) ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių atsiliko 31:38, tačiau trečiąjį ketvirtį laimėjo 26:10 ir po 30 žaidimo minučių buvo priekyje 57:48. Įpusėjus paskutiniam kėliniui, CSKA turėjo dviženklį pranašumą (69:59), bet, likus žaisti 1 min. 17 sek., svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų (72:75). Vis dėlto Maskvos klubui pavyko išsaugoti pergalingą rezultatą.

CSKA komandai Cory Higginsas pelnė 14 taškų, Nikita Kurbanovas (8 atk. kam.) - 13, Sergio Rodriguezas - 11, Nando de Colo - 10.

Stambulo ekipoje (1 pergalė/2 pralaimėjimai) po 15 taškų surinko Michaelas Ericas (11 atk. kam.) ir Stantonas Kiddas, 14 taškų pridėjo Ray'us McCallumas.

Be pralaimėjimų žengiantis CSKA klubas pirmauja turnyre, o „Darussafaka Tekfen“ užima 12-ąją vietą.