Dominavimas tęsiasi: D. Sabonio galingas dvigubas dublis ir „Pacers“ pergalė | Diena.lt

DOMINAVIMAS TĘSIASI: D. SABONIO GALINGAS DVIGUBAS DUBLIS IR „PACERS“ PERGALĖ

• 0

Domantas Sabonis sezono pradžioje išlaiko nuostabią sportinę formą.

Lietuvio vedama Indianos „Pacers“ (6-4) svečiuose 109:102 (29:33, 22:27, 30:17, 28:25) pranoko Orlando „Magic“ (3-7) bei iškovojo jau trečiąją pergalę paeiliui.

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 21 tašką (9/16 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei dukart suklydo.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. T.J. McConnellas pataikė dvitaškį, D. Sabonis realizavo baudas, Dougas McDermottas surinko 4 taškus paeiliui, D. Sabonis pridėjo puskablį, o „Pacers“ laimėjo atkarpą 12:0 bei atitrūko 14 taškų persvara – 99:85.

Nors skirtumas galutiniame rezultate atrodo sąlyginai mažas, tačiau po šio spurto svečiai iniciatyvą savo rankose išlaikė iki pat finalinės sirenos ir „Magic“ ekipai pagalvoti apie pergalę neleido.

Šis susitikimas išsiskyrė ir tuo, jog abi komandos kartu sudėjus metė 11 baudų – mažiausiai per visą NBA istoriją.

„Magic“: Evanas Fournier 22 (6/8 trit.), Nikola Vucevičius 18 (6/12 dvit., 17 atk. kam.), Aaronas Gordonas 13, Terrence‘as Rossas 12, Jonathanas Isaacas 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (9/16 dvit., 16 atk. kam., 7 rez. perd.), T.J. Warrenas (8/15 dvit.) ir Malcolmas Brogdonas (8/15 dvit., 8 rez. perd.) po 19, Dougas McDermottas 18 (4/6 dvit., 3/7 trit.), T.J. McConnellas 12 (6/9 dvit.), Aaronas Holiday 11 (3/6 trit.).