Dvigubą dublį surinkusio M. Kalniečio vedama „Lokomotiv“ nusileido „Virtus“ ekipai | Diena.lt

DVIGUBĄ DUBLĮ SURINKUSIO M. KALNIEČIO VEDAMA „LOKOMOTIV“ NUSILEIDO „VIRTUS“ EKIPAI

• 0

Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujamai Krasnodaro „Lokomotiv“ (5-2) nepavyko atsirevanšuoti Bolonijos „Virtus“ (6-0) už pralaimėjimą pirmajame Europos taurės reguliariojo sezono rate.

Šį kartą C grupės lyderių dvikovoje Krasnodare šeimininkai po atkaklios kovos 83:89 (22:27, 22:22, 24:16, 15:24) pripažino svečių iš Italijos pranašumą.

„Lokomotiv“ gretose vėl puikiai perdavimus komandos draugams skirstęs Kalnietis pasižymėjo dvigubu dubliu – 12 taškų (0/2 dvit., 4/4 trit.) ir 11 rezultatyvių perdavimų. Įžaidėjas per 32 minutes dar atkovojo 4 kamuolius, tiek pat sykių suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Likus žaisti tris minutes komandos skyrė vos 2 taškai (73:75), tačiau svečiai tuomet laimėjo atkarpą 10:2 (85:75) ir „Lokomotiv“ buvo priversti kapituliuoti.

Kitas Rusijos ekipos lietuvis Kuzminskas per 24 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko -1 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose spindėjo Milošo Teodosičiaus žvaigždė. Serbas „Virtus“ ekipai per 26 minutes pelnė 29 taškus (6/9 dvit., 3/10 trit., 8/9 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 27 naudingumo balus.

Su abiem klubais kitą savaitę Europos taurėje kovos Panevėžio „Lietkabelis“ (1-4).

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey 21, Alanas Williamsas (18 atk. kam., 26 naud. bal.) ir Jordanas Crawfordas po 15, Willas Cummingsas 13, Mantas Kalnietis 12 (4/4 trit., 11 rez. perd., 20 naud. bal.).

„Virtus“: Milošas Teodosičius 29 (8/9 baud., 8 išpr. praž., 27 naud. bal.), Amedeo Tessitori 15, Alessandro Pajola 12 (25 naud. bal.), Kyle'as Weemsas ir Julianas Gamble'as po 10.