Dvikovoje su NBA lyderiais – fantastiškas D. Sabonio pasirodymas | Diena.lt

DVIKOVOJE SU NBA LYDERIAIS – FANTASTIŠKAS D. SABONIO PASIRODYMAS

• 0

Domantas Sabonis mūšyje su NBA lyderiais buvo Indianos „Pacers“ (20-10) vedlys, tačiau jo pastangų nepakako.

Lietuvio ekipa išvykoje 89:117 (22:21, 33:38, 18:24, 16:34) nusileido Milvokio „Bucks“ (27-4) klubui.

D. Sabonis per 31 minutę pelnė devyniolika taškų (6/14 dvit., 2/2 trit., 1/1 bauda), atkovojo aštuoniolika ir perėmė du kamuolius, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus bei kartą suklydo.

„Pacers“ rungtynėse laikėsi daugmaž tris kėlinius, tačiau visiškai subyrėjo ketvirtajame. Giannis Antetokounmpo ir Patas Connaughtonas smeigė po tritaškį, dar po vieną tolimą metimą pridėjo Brookas Lopezas bei Wesley Matthewsas, o „Bucks“ spurtavo 17:7 ir susikrovė triuškinamą persvarą – 102:82.

Nugalėtojams G. Antetokounmpo pelnė aštuoniolika taškų (7/14 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudos), atkovojo devyniolika ir perėmė du kamuolius, atliko devynis rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus bei keturis kartus suklydo.

„Bucks“: W. Matthewsas 19 (4/8 trit.), G. Antetokounmpo 18 (7/14 dvit., 19 atk. kam., 9 rez. perd.), B. Lopezas (8 atk. kam.) ir George‘as Hillas (9 atk. kam.) po 17, Robinas Lopezas 13 (5/7 dvit.), Khrisas Middletonas 12.

„Pacers“: D. Sabonis 19 (6/14 dvit., 18 atk. kam.), Dougas McDermottas 15 (3/6 trit.), Mylesas Turneris ir Aaronas Holiday po 11, Malcolmas Brogdonas 10 (5/15 dvit., 10 rez. perd.).