Europos čempionatą Lietuvos 18-mečiai pradėjo pralaimėjimu suomiams | Diena.lt

EUROPOS ČEMPIONATĄ LIETUVOS 18-MEČIAI PRADĖJO PRALAIMĖJIMU SUOMIAMS

• 0

Pralaimėjimu Europos U18 čempionatą pradėjo Gedimino Petrausko treniruojama Lietuvos rinktinė. C grupės rungtynėse lietuviai 62:85 (20:25, 13:15, 16:19, 13:26) nusileido Suomijai.

Pirmoje rungtynių pusėje žaidimas klostėsi apylygiai – nors suomiai dažniau buvo priekyje, lietuviai lipo varžovams ant kulnų.

Vis dėlto po didžiosios pertraukos suomiai spurtavo 13:3 ir įgijo dviženklę persvarą (50:36).

Lietuviams nepavyko pasivyti varžovų, kurie ketvirtajame kėlinyje dar labiau nutolo.

Lietuviai metė net 36 tritaškius, bet pataikė tik 8 (22 proc.), suklydo 22 kartus ir leido varžovams po savo krepšiu atkovoti 18 kamuolių.

Lietuva U18: L.Uleckas 14, A.Velička 12 (1/11 trit.), G.Vasiliauskas 8, L.Kišūnas 7.

Suomija U18: M.Heinonenas ir M.Jantunenas (14 atk. kam.) po 20, A.Gustavsonas 13.

Sekmadienį lietuviai 21.15 val. susitiks su Slovėnijos bendraamžiais.