Europos taurės starte „7bet-Lietkabelis“ patyrė nesėkmę Podgoricoje | Diena.lt

EUROPOS TAURĖS STARTE „7BET-LIETKABELIS“ PATYRĖ NESĖKMĘ PODGORICOJE

• 0

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ pradėjo kovas 2023-24 m. Europos taurės sezone – trečiadienio vakarą Juodkalnijos sostinėje Podgoricoje Roberto Štelmaherio auklėtiniai 65:76 (17:17, 21:14,  12:22, 15:23) nusileido „Budučnost“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, po pirmųjų septynių minučių pirmavę 15:8, tačiau gera Gabrieliaus Maldūno atkarpa leido panevėžiečiams rezultatą išlyginti (17:17).

Antrajame ketvirtyje vyko apylygė kova, bet paskutinėmis kėlinio minutėmis „7bet-Lietkabelis“ susikrovė plius septynis (31:38). Per pirmus du kėlinius svečiams Maldūnas surinko 12 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Po pertraukos per kelias minutes Lietuvos ekipa savo pranašumą dviejų Pauliaus Valinsko tritaškių dėka jau padidino iki dviženklio (35:49), tačiau „Budučnost“ sugebėjo spurtuoti 10:0 ir toliau tęsėsi kova taškas į tašką.

Lemiamame kėlinyje rungtynių vadeles į savo rankas perėmė Podgoricos klubas ir galiausiai susikrovė dviženklę persvarą (72:61), kurios panevėžiečiams panaikinti jau nebepavyko.

„7bet-Lietkabeliui“ 16 taškų surinko Maldūnas, 14 pridėjo Orelikas.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais spalio 7 d. su „Gargždais“, spalio 10 d. Panevėžyje svečiuosis Salonikų „Aris“ iš Graikijos.