Finale taip ir nesužaidęs L. Lekavičius – Graikijos čempionas | Diena.lt

FINALE TAIP IR NESUŽAIDĘS L. LEKAVIČIUS – GRAIKIJOS ČEMPIONAS

• 0

Lukas Lekavičius dėl traumos Graikijos finalo serijoje nesužaidė nei minutės, bet su Atėnų „Panathinaikos“ klubu tapo šalies čempionu.

PAO namuose net 111:77 (31:8, 31:26, 24:19, 25:24) nušlavė Patrų „Promitheas“ ekipą ir seriją laimėjo sausai 3-0.

L.Lekavičius traumą patyrė pirmosiose pusfinalio serijos rungtynėse su Atėnų „Peristeri“ ekipa. Lietuvis susižeidė pėdą ir, kaip paaiškėjo, tai užbaigė jo sezoną.

Įžaidėjas iš Lietuvos Graikijos čempionu tapo ir pernai.

„Panathinaikos“ klubas šalies titulą laimėjo jau 38-ąjį kartą.

Paskutiniosiose finalo serijos rungtynėse PAO dominuoti pradėjo nuo pirmų minučių ir po pirmo kėlinio pirmavo jau 31:8.

Atėnų ekipa pataikė net 70 procentų dvitaškių (39/55).

Kovą dėl kamuolių „Panathinaikos“ laimėjo 46:22, o iš baudos aikštelės surinko net 68 taškus.

Giorgos Papagiannis (9 atk. kam.) ir Deshaunas Thomasas pelnė po 16 taškų ir buvo rezultatyviausi čempionų gretose.

„Panathinaikos“: D.Thomasas ir G.Papagiannis (9 atk. kam.) po 16, M.Lojeski 13, T.Antetokounmpo ir N.Calathesas (9 rez. perd.) po 12, K.Langfordas 10.

„Promitheas“: L.Hallas 12, T.Meieris 10.