Galingai žaidusių naujokų vedama „Dzūkija“ nugalėjo „Nevėžį“ | Diena.lt

GALINGAI ŽAIDUSIŲ NAUJOKŲ VEDAMA „DZŪKIJA“ NUGALĖJO „NEVĖŽĮ“

• 0

Dviem naujokais Keremu Kanteriu ir Elijahu Brownu pasistiprinusi Alytaus „Dzūkija“ (7-13) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją LKL čempionate.

Savo aikštėje dominavę Andrejaus Urlepo auklėtiniai 86:73 (25:15, 26:15, 22:22, 13:21) užtikrintai nugalėjo su savo lyderiu Chauncey Collinsu atsisveikinantį Kėdainių „Nevėžį“ (4-16).

Septintą kartą laimėjusi „Dzūkija“ pagal pergalių skaičių pavijo Prienų „Skycop“ bei išstūmė ją iš septintosios vietos turnyrinėje lentelėje. Tiesa, Alytaus komanda yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau.

Prieniškiai sekmadienį Kauno sporto halėje 67:96 neprilygo Kauno „Žalgiriui“ ir su santykiu 7-14 dabar rikiuojasi aštunta. Kėdainių komanda su 4 pergalėmis per 20 rungtynių žengia devinta.

Mačą starto penkete pradėjęs K. Kanteris per 26 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 22 naudingumo balus.

Nuo suolo pakilęs E. Brownas žaidė 21 minutę, įsirašė 14 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/2 baudos), 3 atkovotus kamuolius ir 13 naudingumo balų.

„Nevėžio“ komanda prieš pat rungtynes paskelbė, jog mačas Alytuje bus paskutinis Kėdainių ekipos gretose Chauncey Collinsui. Amerikietis per 37 minutes įmetė 20 taškų (3/3 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius bei užfiksavo 17 balų naudingumą.

Kėdainiečiai savo lyderį už išpirką perleido Rusijos komandai – Vladivostoko „Spartak Primorye“.

Nuo pat susitikimo pradžios jautį už ragų griebusi po pirmosios mačo dalies pirmavo daugiau nei užtikrintai – 51:30. Trečiajame ketvirtyje Steponui Babrauskui pataikius iš toli, o Pauliui Petrilevičiui pridėjus dvitaškį, „Dzūkijos“ persvara buvo rekordinė – 62:37.

„Dzūkija“: Keremas Kanteris 19 (10 atk. kam.), Eliyahas Brownas 14, Dominykas Domarkas 11 (8 rez. perd.), Matas Jogėla ir Egidijus Dimša – po 10.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 20 (7/12 metimai), Martinas Junakovičius 14, Adonte Parkeris 13, Regimantas Miniotas 9.