A. Goudelockas ištempė „Rytą“ į pergalę Strasbūre | Diena.lt

A. GOUDELOCKAS IŠTEMPĖ „RYTĄ“ Į PERGALĘ STRASBŪRE

• 0

Vilniaus „Ryto“ komanda FIBA Čempionų lygos rungtynėse išvykoje įveikė Strasbūro SIG krepšininkus.

Donaldo Kairio auklėtiniai išvykoje 83:81 (26:16, 22:26, 23:21, 16:14) palaužė Strabūro IG (1-1) krepšininkus.

Likus keturioms minutėms vilniečiai dar turėjo minimalų pranašumą (71:70), bet netrukus B. Jeffersonas smeigė porą tritaškių, Colsonas pridėjo dvitaškį ir SIG nutolo (81:76).

Andrew Goudelockas smeigė tritaškį, netrukus pridėjo dvitaškį, kuris likus 25 sekundėms išvedė „Rytą“ į priekį (83:81). Paskutinis Colsono tritaškis tikslo nepasiekė ir vilniečiai šventė pergalę.

A. Goudelockas sužaidė blankias rungtynes, tačiau prabilo tada, kada to reikėjo labiausiai. Gynėjas per 24 minutes pelnė 9 taškus (3/8 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

Po dvejų rungtynių visos keturios E grupės komandos turi po 1 pergalę.

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai, kurie vedami Martyno Echodo įgijo 10 taškų persvarą, o pirmąjį kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė Čempionų lygoje debiutavęs Maurice‘as Ndouras (26:16).

Antrajame ketvirtyje šeimininkai atsibudo ir per 6 minutes likvidavo „Ryto“ turėtą dviženklę persvarą, kurią visiškai panaikino ir rezultatą SIG naudai persvėrė Brandonas Jeffersonas (37:36).

Tačiau vedami Echodo galingo žaidimo po krepšiu ir Butkevičiaus aštrių prasiveržimų sostinės krepšininkai sugebėjo susigražinti iniciatyvą bei į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų pranašumą (48:42).

Po ilgosios pertraukos vedami Jeffersono 11 paeiliui pelyntų taškų SIG krepšininkai spurtavo, o jo sėkmingą atkarpą 7 taškais iš eilės užbaigė Bonzie Colsonas, kuris tritaškiu sukrovė šeimininkams 3 taškų persvarą (60:57). Tada „Rytą“ patraukė Dovis Bičkauskis, kuris pelnė 8 taškus ir po 3 kėlinių vilniečiai pirmavo (69:65).