Į Vilnių atvykstantis J. Williamsas: prisijungimas prie „Ryto“ – žingsnis į priekį karjeroje | Diena.lt

Į VILNIŲ ATVYKSTANTIS J. WILLIAMSAS: PRISIJUNGIMAS PRIE „RYTO“ – ŽINGSNIS Į PRIEKĮ KARJEROJE

  • 2

Komandos komplektavimo darbus tęsiantis Vilniaus „Rytas“ oficialiai pasirašė sutartį su efektingais epizodais abiejose aikštės pusėse pasižyminčiu puolėju. Ateinančiame sezone sostinėje kausis 28-erių amerikietis Jarvis Williamsas.

Apie tai, kad krepšininkas prisijungs prie „Ryto“, tinklalapis „BasketNews“ skelbė dar ketvirtadienio vakarą.

Atletiškas 203 cm ūgio krepšininkas, galintis žaisti ir sunkiojo krašto, ir vidurio puolėjo pozicijose, džiaugiasi prisijungęs prie „Ryto“ ir su nekantrumu laukia atvykimo į Vilnių.

„Prisijungimas prie „Ryto“ komandos – žingsnis į priekį mano karjeroje. Sirgaliams pažadu aikštelėje atiduoti visą širdį bei labai laukiu, kol galėsiu būti Vilniuje“, – sakė Williamsas.

Praėjusį sezoną aukščiausiame Italijos divizione praleidęs Williamsas Kremonos „Vanoli“ gretose buvo vienas lyderių. Puolėjas sužaidė 27 rungtynes, kuriose vidutiniškai rinko po 12,4 taško, 8,3 atkovoto kamuolio ir 16,6 naudingumo balo.

„Tai žaidėjas, gebantis dominuoti kovojant dėl atšokusių kamuolių ir žaisti agresyviai abejose aikštės pusėse. Jarvis įneš tai, ko mums kartais trūkdavo pernai – nuolatinę energiją, – apie naujoką kalbėjo „Ryto“ strategas Giedrius Žibėnas. – Mūsų sirgaliai turėtų greitai jį pamilti dėl šio žaidėjo pasiaukojimo, kovos kiekviename aikštelės centimetre ir manome, kad Jarvio žaidimo stilius itin derės su mūsų fanų energija.“

Ne vieną sezoną Europoje praleidęs puolėjas per savo karjerą taip pat yra žaidęs Prancūzijoje, Turkijoje, Lenkijoje ir Nyderlanduose.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Andrius

Sveikinu išsinuomojus dar vieną ateivį vietoje investavimo į savų talentų vystymą!

Jonas

Vargšas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS