Įspūdinga: didžiulį deficitą ketvirtajame kėlinyje likvidavę „Gargždai“ pavogė pergalę iš „Šilutės“ | Diena.lt

ĮSPŪDINGA: DIDŽIULĮ DEFICITĄ KETVIRTAJAME KĖLINYJE LIKVIDAVĘ „GARGŽDAI“ PAVOGĖ PERGALĘ IŠ „ŠILUTĖS“

• 0

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo kovotojų charakterį pademonstravę „Gargždai“ (26-6).

Pauliaus Juodžio auklėtiniai svečiuose 71:69 (24:18, 7:20, 9:15, 31:16) palaužė „Šilutės“ (17-14) krepšininkus ir iškovojo 4 pergalę iš eilės.

Nuo antrojo kėlinio rungtynėse dominavę šilutiškiai likus 9 minutėms iki rungtynių pabaigos turėjo itin saugų 16 taškų pranašumą (58:42) ir atrodė, jog pasieks lengvą pergalę, tačiau „Gargždai“ nepalūžo.

Svečiai surengė įspūdingą atkarpą 25:9, o Marius Runkauskas tolimu šūviu likus 51 sekundei išlygino rezultatą (67:67).

Kitoje atakoje Jeremiah Culveris dvitaškiu persvėrė rezultatą (69:67), tačiau neilgam: tritaškiu atsakė Mantas Ruikis ir likus 20 skundžių „Gargždai“ pirmą kartą nuo antrojo kėlinio buvo priekyje (70:69).

Netrukus Mykolas Dieninis prametė tritaškį, o prie baudos metimų linijos pasiųstas Marius Runkauskas realizavo tik antrąjį metimą (71:69) bei paliko šansą šeimininkams, bet Culverio dvitaškis skriejo pro šalį.

Gargždų ekipos gretose išsiskyrė Dovydas Romančenko, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 12 taškų (4/5 dvit., 4/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Runkauskas, per 28 minutes pelnęs 15 taškų (1/3 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Šilutės komandai Andrius Gaidys per 31 minutę pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

D. Jonesas pridėjo 17 taškų (5/10 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.).

„Šilutė“: Delante Jonesas 17 (5/10 dvit., 1/5 trit.), Andrius Gaidys 14 (4/8 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jeremiah Culveris 12 (5/7 dvit., 5 per. kam.), Ibrahima Sylla 8 (8 atk. kam., 2 blok.).

„Gargždai“: Marius Runkauskas 15 (3/7 trit., 4 rez. perd.), Mindaugas Stašys 14 (2/8 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Giedrius Sakalas 13 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Mantas Ruikis (4/6 dvit., 1/5 trit., 5 kld.) ir Dovydas Romančenko (4/5 dvit., 7 atk. kam.) po 12.