Įspūdinga pergalė: „Barcelona“ varžovus sutriuškino pusšimčiu taškų | Diena.lt

ĮSPŪDINGA PERGALĖ: „BARCELONA“ VARŽOVUS SUTRIUŠKINO PUSŠIMČIU TAŠKŲ

• 0

„Barcelonos“ (30-4) krepšininkai pratęsė pergalių seriją Ispanijos ACB pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 109:58 (21:21, 33:4, 23:22, 32:11) sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ (11-23) ekipą ir šventė penktąją pergalę paeiliui. Katalonams tai yra didžiausia pergalė šiame sezone.

Rungtynių baigtis išsisprendė antrajame kėlinyje, kurį katalonai laimėjo net 33:4 ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 54:25.

Būtent 51 taško persvara visose rungtynėse ir buvo didžiausia, kurią pavyko susikrauti „Barcelonai“.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodęs Alexas Abrinesas per 26 minutes pelnė 20 taškų (3/3 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 24 naudingumo balus.

„Real Betis“: Jerome‘as Jordanas 16 (5/5 dvit., 23 naud.), Nickas Spiresas 9, Jerome‘as Randle‘as, Youssou Ndoye ir T.J. Campbellas po 8.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 20 (3/3 dvit., 4/5 trit., 24 naud.), Victoras Claveras 14 (2/4 trit.), Kyle‘as Kuricas 12, Leandro Bolmaro 10.