Įspūdingai išplėšta pergalė: „Žalgirio“ jaunimą parbloškė metimu iš aikštės vidurio | Diena.lt

ĮSPŪDINGAI IŠPLĖŠTA PERGALĖ: „ŽALGIRIO“ JAUNIMĄ PARBLOŠKĖ METIMU IŠ AIKŠTĖS VIDURIO

• 0

Paulius Poška Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) įspūdingu metimu iš aikštės vidurio padovanojo „Šilutės“ komandai ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.

„Šilutė“ savo žiūrovų akivaizdoje per pratęsimą 80:77 (18:21, 17:12, 17:20, 15:14, 13:10) įveikė Kauno „Žalgirio“ dublerius (2-2).

Iki pratęsimo pabaigos likus 12,2 sek. rezultatas buvo lygus (77:77), o ataką organizavo „Žalgiris-2“. Kerras Kriisa buvo netikslus iš vidutinio nuotolio, o likus 5 sek. kamuolį sugriebė 20-ies metų 206 cm ūgio P. Poška.

Jis pasivarė kamuolį iki vidurio linijos ir išmetė kamuolį, o šis atšoko nuo lentos ir įkrito į krepšį. Šilutės salėje sprogus emocijoms, P. Poška ramiai nužvelgė aplinkinius, o netrukus su komandos draugais ėmė švęsti pergalę.

Tas pats P. Poška „Šilutę“ patempė dar prieš prieš pat lemiamas atakas, kuomet likus 12,2 sek. dvitaškiu išlygino rezultatą.

Iš viso puolėjas per 34 minutes pelnė 20 taškų (5/8 dvit., 1/9 trit., 7/10 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir perėmė vieną kamuolį. Prieš pergalingą metimą pro šalį skriejo visi 8 jo tritaškiai.

„Šilutė“: Paulius Poška 20 (8 atk. kam.), Byronas Sanfordas 18 (11 atk. kam.), Valdas Vasylius 13 (12 atk. kam.) Linas Lekavičius 9 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrius Gaidys 8.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 14, Erikas Venskus (12 atk. kam.) ir Kerras Kriisa (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) po 12, Karolis Babušis 11, Vitalijus Kozys 8.