Istorinį N. Jokičiaus pasiekimą apkartino apmaudus „Nuggets“ pralaimėjimas | Diena.lt

ISTORINĮ N. JOKIČIAUS PASIEKIMĄ APKARTINO APMAUDUS „NUGGETS“ PRALAIMĖJIMAS

• 0

Nikola Jokičius tapo daugiausiai trigubų dublių Denverio „Nuggets“ (1-3) istorijoje surinkusiu žaidėju, tačiau tai jo ekipos neišgelbėjo.

Mike‘o Malone‘o auklėtiniai svečiuose 115:125 (34:32, 28:42, 38:22, 15:29) nusileido Sakramento „Kings“ (3-1) ekipai.

N. Jokičius per 39 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 11 kamuolių, tačiau padarė net 10 klaidų.

Tai buvo 44-asis N. Jokičiaus trigubas dublis karjeroje, leidęs aplenkti Fatą Leverą. Pastarasis 43 trigubus dublius surinko per 474-erias rungtynes, kuomet N. Jokičiui pakako 385 susitikimų. Apskritai, serbas jau dabar yra devintoje vietoje pagal surinktus trigubus dublius visoje NBA istorijoje.

„Nuggets“ atsitiesė po itin prasto antrojo kėlinio ir lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami 4 taškų deficitą (96:100), tačiau tuomet vėl sulūžo. Ketvirtojo kėlinio pradžioje po P. J. Doziero taškų Denverio ekipa išsiveržė į priekį (107:106), bet tuomet „Kings“ kilo į lemiamą šturmą.

Nemanja Bjelica pelnė taškus su pražanga, Cory Josephas bei Richaunas Holmesas pataikė po dvitaškį, dar vieną metimą pridėjo naujokas Tyrese‘as Haliburtonas, o „Kings“ laimėjo atkarpą 14:1 bei likus 3 minutėms pirmavo 12 taškų persvara – 120:108.

„Nuggets“ dar bandė vytis varžovus, tačiau Sakramento ekipa išlaikė turėtą pranašumą ir įsirašė trečiąją pergalę.

„Kings“ ekipoje ryškiausiai spindėjęs De‘Aronas Foxas per 35 minutes pelnė 24 taškus (6/11 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 2 sykius suklydo.

„Kings“: De‘Aronas Foxas 24 (6/11 dvit., 9 rez. perd.), Richaunas Holmesas 20 (10/13 dvit.), Marvinas Bagley 18 (4/7 dvit.), Harrisonas Barnesas (2/10 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam.) ir Tyrese‘as Haliburtonas po 13, Buddy Hieldas (3/7 trit.) ir Nemanja Bjelica po 12.

„Nuggets“: Michaelas Porteris 30 (8/11 dvit., 4/7 trit., 10 atk. kam.), Nikola Jokičius 26 (8/11 dvit., 12 rez. perd., 11 atk. kam., 10 kld.), Monte Morrisas 24 (8/9 dvit., 2/6 trit.), Gary Harrisas 11 (4/6 dvit., 1/5 trit.).