Išvyka patenkintas Š. Jasikevičius pabrėžė jaunųjų krepšininkų įsižaidimą | Diena.lt

IŠVYKA PATENKINTAS Š. JASIKEVIČIUS PABRĖŽĖ JAUNŲJŲ KREPŠININKŲ ĮSIŽAIDIMĄ

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius liko patenkintas išvyka į Klaipėdą. Žalgiriečiams pavyko po 21 mėnesio pertraukos laimėti uostamiestyje, treneris galėjo vieniems savo auklėtiniams suteikti poilsio, o kitiems skirti taip reikalingo laiko įsižaidimui.

Trečiajame kėlinyje Zachas LeDay įžengęs į aikštę surinko 7 taškus, „Žalgiris“ spurtavo 15:1, tačiau ne šis amerikietis aikštėje buvo svarbiausias.

„Nežinau, vyrai, kur jūs žiūrite, bet Thomasas Walkupas pakeitė rungtynes“, – spaudos konferencijoje sakė Š. Jasikevičius.

Pirmoje rungtynių pusėje Walkupas liko ant suolo, tačiau pasirodė starto penkete trečiajame ketvirtyje.

Walkupas iš viso per 13 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus. Su juo komanda pelnė 10 taškų daugiau nei „Neptūnas“.

„Pirmoje pusėje Walkupas nežaidė, nes turėjome planą duoti pažaisti kitiems. Reikia Alexui žaisti, reikia Rokui žaisti. Tikrai noriu, kad Rokas LKL gautų daugiau minučių. Reikia ir Martinui žaisti. Mes organizacijoje tikime jo galimybėmis.

Tai yra procesas. Tiek Rokas, tiek Martinas mums yra labai svarbūs ir reikia, kad jie pajustų tokias atmosferas kaip Klaipėdos. Jiems čia žaisti su „Žalgiriu“ yra labai svarbu.

Alexas gerai dirba savo darbą. Jis šiandien žaidė agresyviai, solidžiai, labai gerai spaudė varžovų įžaidėjus. Tai yra proceso dalis ir jis tame procese jaučiasi gerai“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Perezas rungtynėse pelnė 8 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, Gebenas pridėjo 7 taškus ir 5 atkovotus kamuolius, o Jokubaitis surinko 4 taškus ir sugriebtus 4 kamuolius.

„Žalgiris“ trečiojo kėlinio pradžioje atsiliko 6 taškais, po ketvirčio jau pirmavo 15 taškų pranašumu, o galop rungtynes laimėjo 7 taškais.

„Apskritai turime būti patenkinti. Kai kuriose situacijose sprendėme savo reikalus, kai kuriose situacijose, ypač po pertraukos, atrodėme tikrai solidžiai. Gynyba man tikrai patiko ir komanda turėjo didžiulį norą žaisti. Aišku, tai yra minimumas. Manau, kad nepaisant visų dalykų ir kažkiek nuovargio bei manevravimo sudėtimi, atrodėme solidžiai.

Pirmoje pusėje nepadarėme baudų. Suskaičiavome 10 taškų, kur žaidėjai nesuprato, kad „Neptūnas“ turi pranašumą. Padarius paprastą pražangą, būtume praleidę kokiais 6 taškais mažiau. Puolime sprendėme savas problemas, nes rungtynės trunka 40 minučių“, – teigė treneris.

Sulaukus klausimo apie „Neptūno“ žaidimą, Š. Jasikevičius pabrėžė, kad šiuo metu nė viena komanda nerodo savo geriausio krepšinio.

„Žinote, mes esame tokioje datoje, kurioje esame. Dabar tie visi spėliojimai man yra absoliučiai neįdomūs. Ką mes galime spręsti po 5-6 rungtynių. Aišku, aš jau tai sakiau Milane – jums reikia užpildyti puslapius, bet dar nė viena komanda nelaimėjo nė vieno titulo spalio viduryje.

Neegzistuoja tai, kad komandos turi po 4-5 naujus žaidėjus ir jie iškart duos kažkokius rezultatus. Dar taip nebuvo. Jums reikia rašyti, mums reikia dirbti. Visos komandos turi po 4-5 naujus žaidėjus ir dar nebuvo, kad komanda iškart įeitų į sezoną“, – savo nuomonė išsakė Š. Jasikevičius.

„Žalgiris“ kitas rungtynes žais ketvirtadienį, kuomet savo arenoje priims Madrido „Real“.