J. Valančiūnas pranoko J. Embiidą, bet pergalę šventė „76ers“ | Diena.lt

J. VALANČIŪNAS PRANOKO J. EMBIIDĄ, BET PERGALĘ ŠVENTĖ „76ERS“

• 1

Prieš vieną geriausių NBA centrų žaidęs Jonas Valančiūnas nepabūgo ir pranoko tiesioginį oponentą, tačiau „Memphis Grizzlies“ (26-26) nesugebėjo laimėti vienos iš geriausių Rytų konferencijos komandų tvirtovėje.

„Grizliai“ išvykoje 107:119 (25:26, 19:32, 22:39, 41:22) nusileido „Philadelphia 76ers“ (32-21).

J.Valančiūnas per 28 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 4 oponentų bandymus mesti į krepšį, dukart suklydo ir sykį prasižengė.

Tiesioginis jo oponentas rinko kuklesnius skaičius – J.Embiido sąskaitoje buvo tik 10 taškų (2/5 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 3 klaidos.

Tiesa, kamerūnietis ant parketo praleido tik 16 minučių, o jo pastangų „Sixers“ neprireikė, kai fantastiškus dalykus aikštėje išdarinėjo nuo suolo pakilęs Furkanas Korkmazas.

22-ejų turkas per beveik 29 minutes sumetė net 34 taškus (6/8 dvit., 7/9 trit., 1/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Turkijos rinktinės snaiperis pagerino krūvą trečią sezoną trunkančios NBA karjeros rekordų – rezultatyvumo, pataikytų tritaškių, pataikytų metimų iš žaidimo, išmestų tritaškių ir išmestų metimų iš žaidimo.

Netikėto herojaus vedami Filadelfijos krepšininkai rungtyniavo lyg ant sparnų.

Antrąjį ir trečiąjį kėlinį bendru 30 taškų skirtumu laimėjusi „76ers“ jau po trijų ketvirčių buvo išsprendusi rungtynių nugalėtojo klausimą ir pirmavo net 97:66.

Nors „Grizzlies“, pabaigoje vertęsi atsarginiais, nukirpo didelę dalį šeimininkų persvaros, atkurti intrigą jiems jau pritrūko laiko.

Po dviejų pergalių iš eilės suklupę „grizliai“ Vakaruose vis dar išlieka aštunti.

„76ers“: Furkanas Korkmazas 34 (7/9 trit.), Benas Simmonsas 22 (10 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 21, Alas Horfordas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Joelis Embiidas (10 atk. kam.) po 10.

„Grizzlies“: Ja Morantas 15 (4/12 metimai, 6 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 14 (10 atk. kam.), Tyusas Jonesas 13 (7 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 11.