„Juventus“ savo žiūrovų akivaizdoje patiesė Vilniaus „Rytą“ | Diena.lt

„JUVENTUS“ SAVO ŽIŪROVŲ AKIVAIZDOJE PATIESĖ VILNIAUS „RYTĄ“

• 0

2020-uosius metus „Juventus“ pasitiko savų žiūrovų akivaizdoje priimdami Vilniaus „Rytą“. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje ketvirtus metus iš eilės tarpusavyje kovojančių komandų akistatoje pergalę šventė Utenos „Juventus“ krepšininkai – 85:81 (24:24, 20:27, 23:13, 18:17).

Pirmajame rungtynių ketvirtyje vyravo lygi kova, tačiau įpusėjus ketvirtį į priekį išsiveržė ir 5 taškų persvarą įgijo svečiai. Kėlinio pabaigoje puikiai besigynę Ž.Urbono auklėtiniai keliskart pabėgo į greitą puolimą bei panaikino turėtą deficitą (24:24).

Antrąjį rungtynių kėlinį sėkmingiau pradėjusi sostinės vėl išsiveržė į priekį, tačiau ir šįkart „Juventus“ krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą. Kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo bei prieš antrąją rungtynių dalį susikrovė 7 taškų pranašumą (44:51).

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžę Ž.Urbono auklėtiniai demonstravo puikų krepšinį abejose aikštės pusėse, panaikino turėtą deficitą, o prieš lemiamą rungtynių ketvirtį persvėrė rezultatą savo naudai (67:64). Lemiamo rungtynių ketvirčio metu abi ekipos demonstravo lygią kovą, o kėlinio pabaigoje rungtynes perlaužę uteniškiai iškovojo pergalę (85:81).

Šiose rungtynėse Ž.Urbono treniruojamai „Juventus“ ekipa vertėsi be traumuotų N.Gigos, S.Scotto ir M.Žvirblio.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 17 (6 atk. kam.), Žygimantas Skučas 16 (8 atk. kam.), Ignas Vaitkus 11, Bryantas Crawfordas 10 (9 rez. perd.).

„Rytas“: Martynas Echodas 20 (6/8 dvit., 8/8 baud., 24 n.b.), Pako Cruzas 13, Eimantas Bendžius 11 (0/5 trit.), Evaldas Kairys 9.

Artėjantį sekmadienį „Juventus“ keliaus į Pasvalį, kur „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse susikaus su vietos „Pieno Žvaigždžių“ ekipa.