„Rytas“ sugrįžo į pergalių kelią: užmėtė kepurėmis virusu persirgusius uteniškius | Diena.lt

„RYTAS“ SUGRĮŽO Į PERGALIŲ KELIĄ: UŽMĖTĖ KEPURĖMIS VIRUSU PERSIRGUSIUS UTENIŠKIUS

• 0

Septintąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Rytas“ (7-3).

Donaldo Kairio auklėtiniai išvykoje 100:79 (23:18, 23:19, 25:23, 29:19) nugalėjo Utenos „Juventus“ (4-4).

Vilniečius į pergalę atvedė įspūdingai rungtyniavęs Kristjanas Kitsingas. Puolėjas per 28 minutes pelnė 23 taškus (6/9 trit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 27 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po Andrew Goudelocko tritaškio paskutinėmis pirmojo kėlinio sekundėmis susikrovė 5 taškų pranašumą (23:18).

Antrajame kėlinyje rungtynių vadžias savo rankose ir toliau laikė vilniečiai, kurie spurtavo (6:0) ir po Maurice’o Ndouro taiklių baudos metimų nutolo per 14 taškų (45:31).

Ketvirčio pabaigoje Žydrūno Urbono auklėtiniai šiek tiek sumažino deficitą ir po Martyno Gecevičiaus tritaškio paskutinėmis sekundėmis  sumažino deficitą 9 taškų (37:46).

Po ilgosios pertraukos „Rytas“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir po 4 Kristijano Kitsingo tritaškių nutolo per 14 taškų (77:63). Tiksint paskutinėms trečiojo kėlinio sekundėms Marius Runkauskas tritaškiu sumažino „Juventus“ skirtumą iki vienženklio (60:69).

Rungtynių nugalėtojas paaiškėjo ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet sostinės krepšininkai spurtavo 11:0 ir po 5 iš eilės pelnytų Kitsingo taškų nutolo nepavejamai (87:63).

„Juventus“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Ignas Vaitkus. Gynėjas per 15 minučių pelnė 15 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.