Kaunietės nepasipriešino legendinei Rygos ekipai | Diena.lt

KAUNIETĖS NEPASIPRIEŠINO LEGENDINEI RYGOS EKIPAI

Nors Rygos TTT jau seniai neprimena legendinio moterų krepšinio klubo, drebinusio visą Europos krepšinį, latvės yra nenugalimos „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“. Rygos komanda iki 16-os pratęsė įspūdingą pergalių seriją, namuose 85:41sutriuškindama Kauno „Aistes-LSMU“ ekipą. (11-10) ir šį sezoną dar nesuklupo nė karto.

Kaunietės į Latviją vyko turėdamos teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą (11 ir 10), bet realių vilčių parklupdyti sezono favorites "Aistės-LSMU" neturėjo.

Galingai startavusios šeimininkės po pirmųjų 10 min. pirmavo kukliai 19:14. Vėliau sulig kiekvienu kėliniu latvės vis didino savo pranašumą, o mačo pabaigoje jis tapo rekordinis (83:39).

Kaunietėms sunkiai sekėsi pataikyti iš toli - jos realizavo vos 2 metimus iš 18 (11 proc.). Jos smarkiai nusileido ir dalindamosis kamuolį - vos 12 rezultatyvių perdavimų prieš 22 latvių. Tiesa, "Aistės-LSMU" sugebėjo nepralaimėti kovos po krepšiais - 37 ir 37 atkovoti kamuoliai.

Nugalėtojoms Evelina Otto per 26 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Kauno ekipoje išsiskyrė Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 8 taškai (3/7 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 15 efektyvumo balų.

TTT: Evelina Otto 19 (8/12 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 27 naud.), Kyra Lambert 13 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 25 naud.), Gabija Meškonytė (5/10 dvit., 4 per. kam.) ir Vanesa Jasa (1/5 trit., 4 rez. perd.) po 11, Ieva Pulvere 10 (2/3 trit.), Dekeiya Cohen 9 (4/10 dvit.).

„Aistės-LSMU“: Gedvilė Savostaitė 10 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 4 kld.), Gintarė Paulauskaitė 8 (3/7 dvit., 10 atk. kam.), Karolina Kazočiūnaitė 7 (6 kld.).

Po šio mačo kaunietės su 11 laimėjimų ir 10 nesėkmių žengia 7-ojoje pozicijoje, lenkdamos penkias konkurentes iš Latvijos bei Panevėžio merginų ekipą. Tiesa, nuo šeštosios pozicijos, kurioje įsitvirtino Liepojos kolektyvas, Kauno klubą skiria dvi pergalės.

Gairės: krepšinis, Aistės, ttt