„Kauno Žalgiris“ Gibraltare sužaidė lygiosiomis | Diena.lt

„KAUNO ŽALGIRIS“ GIBRALTARE SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS

  • 2

Ketvirtadienio vakarą „Kauno Žalgirio“ futbolininkai Gibraltare pradėjo UEFA Europos Konferencijų lygos sezoną. Pirmojo etapo pirmosiose rungtynėse Roko Garasto auklėtiniai lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Europa“ klubu.

Nuo susitikimo pradžios aikštės šeimininkai stengėsi primesti savo žaidimo stilių ir ilgiau kontroliavo kamuolį, o tuo pačiu ir kūrė progas.

Iš pradžių „Europa“ futbolininkai atliko keletą smūgių iš toli, tačiau juos sėkmingai atrėmė Deividas Mikelionis.

25-ąją minutę varžovai buvo arti pelnyto įvarčio, tačiau D.Mikelionio ir komandos gynėjų dėka kamuolys vartų linijos nekirto.

Nors daugiau itin pavojingų progų varžovai ir neturėjo, savo šansų sukurti nepavyko ir žalgiriečiams.

Po pertraukos vaizdas pasikeitė. Iš pradžių į vartų virpstą pataikė Divine’as Naahas, kartą po kampinio galva virš vartų smūgiavo Michaelas Thuique.

Tiesa, į tai varžovai atsakė labai pavojingu baudos smūgiu ir be galo pavojingu smūgiu galva tiesiai į D.Mikelionį.

Rungtynių pabaigoje bene geriausią progą pasižymėti turėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Linas Pilibaitis, tačiau jo galva smūgiuotą kamuolį atrėmė varžovų vartininkas.

Atsakomosios rungtynės liepos 15 dieną vyks Marijampolėje, o bilietai prekyboje pasirodys kitą savaitę.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

tai kad ten

buvo fabriko komanda susirenkanti palost savo malonumui sekmadieniais

Sigitas Jakubauskas

Į Gibraltarą skrydo net 22 Žalgirio žaidėjai, o žaidė tik 14. Ką veikė likusieji 8 ? Kam jie ten buvo reikalingi ? Nesugeba aplošti net mikroskopinės šalies klubo. O kur taip vadinamos "Žalgirio futbolo akademijos" auklėtiniai ? Akademijos maniežas, aferistų pastatytas, mačiau dar guli suplyšęs kaip gulėjęs. Labai simboliškas Lietuvos futbolo vaizdelis. Ar keliami kažkokie konkretus uždaviniai tos "akademijos" akademikams ir profesoriams ? Ar vyksta tylus biudžetinių pinigų tratinimas ?

SUSIJUSIOS NAUJIENOS