Fiziškumą parodęs „Rytas“ išlygino seriją | Diena.lt

FIZIŠKUMĄ PARODĘS „RYTAS“ IŠLYGINO SERIJĄ

„Atkrintamosiose varžybose reikia ekstra pastangų, šiandien tai buvo“, - kalbėjo „Ryto“ vairininkas Giedrius Žibėnas. Jo vadovaujama Vilniaus komanda išlygino Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio serijos rezultatą.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai 113:75 sutriuškino Vilniaus „Wolves Twinsbet“.

Rungtynes geriau pradėjo „Rytas“, tačiau Arnas Beručka ir Jeffery Tayloras neleido „Wolves Twinsbet“ stipriai atsilikti – 10:14. Vėl geresnę atkarpą rengęs „Rytas“ po pirmo ketvirčio teoriniai aikštės svečiai pirmavo 32:22.

Vėliau skirtumas mažėjo – 32:34. „Ryto“ kapitonas tarė savąjį žodį (46:38), tad galiausiai padėtį ši komanda stabilizavo – 51:38. Savo persvarą „Rytas“ augino iki rekordinės ir po pirmosios mačo dalies pirmavo 61:44. „Rytas“ nemažino apsukų ir įspūdingai pradėjo trečią kėlinį. 15:3 – tokią atkarpą rengė Giedriaus Žibėno auklėtiniai, nutolę jau 76:47. Nedas Pacevičius prašė pasitarimo, bet jis nepadėjo, nes vos per pusę kėlinio „Rytas“ buvo pelnęs 20 taškų. Po trijų ketvirčių „Rytas“ dominavo ir artėjo pergalės link – 97:64.

Ketvirtasis kėlinys buvo formalumas. Komandų atakos strigo, o „Wolves Twinsbet“ apskritai nepelnė taškų net 5 minutes. Taip G.Žibėno kariauna ramiai nužengė pergalės link.

Serijoje iki trijų pergalių lygu – 1:1. Trečios rungtynės „Twinsbet“ arenoje vyks pirmadienį.

„Wolves Twinsbet“: Rasheedas Sulaimonas 16, Jeffery Tayloras 14, Artūras Žagaras 9, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Regimantas Miniotas – po 8.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 16, Margiris Normantas 15, Martynas Echodas 14 (8 atk. kam., 27 n.b.), Justinas Gorhamas (8 atk. kam.) ir Arnas Velička – po 13, Gytis Masiulis 12 (8 atk. kam.).

„Žaidėme paprastai puolime ir agresyviai gynyboje. Laimėjome tik vieną mačą ir kitas susitikimas bus nauja istorija. Sakėme, kad tai nebus rungtynės apie pataikymą ar prametimą. Šį sezoną mes esame antra pagal gynybą LKL komanda. Manau, kad galime, laimėti ir gynybos dėka, bet turime įdėti papildomų pastangų", - sakė G. Žibėnas.

„Rytas“ buvo daug fiziškesnė komanda. Jie daug labiau lipo ant mūsų nuo pat pradžios. Jų fiziškumas mus išmušė iš situacijų, kurias mes norėjome susikurti. Vėl turėjome problemų su neatkovotais kamuoliais. Jeigu galima eiti ir taip luptis, mes pirmadienį ateisime kitokie“, - patikino „Wolves“ treneris Nedas Pacevičius.