Klaipėdos „Neptūnas“ draugiškose rungtynėse nušlavė Latvijos klubą | Diena.lt

KLAIPĖDOS „NEPTŪNAS“ DRAUGIŠKOSE RUNGTYNĖSE NUŠLAVĖ LATVIJOS KLUBĄ

• 0

Klaipėdos „Neptūnas“ už uždarų durų namuose 101:56 (22:19, 32:8, 23:19, 24:10) įveikė „Liepaja“ krepšininkus iš Latvijos bei pasiruošimą sezonui pradėjo pergale.

Atkakli kova aikštelėje vyko tik pirmajame kėlinyje, o antrajame ketvirtyje „Neptūnas“ ėmė bėgti nuo varžovų – į ilgąją pertrauką nusinešta 27 taškų persvara – 54:27.

Trečiąjį kėlinį Klaipėdos ekipa pradėjo spurtu 11:0, o mačo pabaigoje „Neptūno“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinę 48 taškų ribą – 101:53.

Rugsėjo 7-8 dienomis klaipėdiečiai dalyvaus kasmetiniame draugiškame Vlado Garasto turnyre, o iki tol Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai sužais dar dvejas draugiškas rungtynes.

Sekmadienį „Švyturio“ arenoje vyks sezono atidarymo šventė, kurioje sirgaliai galės susipažinti su „Neptūno“ ir „Neptūno-Akvaservis“ ekipomis.

Aistruolių laukia daugybė klubo partnerių pramogų ir prizų, pagrindinės bei dublerių komandų pristatymas ir renginio vinis – linksmos parodomosios rungtynės tarp „Neptūno“ ir „Neptūno-Akvaservis“.