KMT ketvirtfinalis: „Lietkabelis“ svečiuose įveikė „Pieno žvaigždes“ | Diena.lt

KMT KETVIRTFINALIS: „LIETKABELIS“ SVEČIUOSE ĮVEIKĖ „PIENO ŽVAIGŽDES“

• 0

Pergale Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio etapą pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 78:72 (18:21, 21:23, 18:17, 21:11) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Atsakomasis mačas bus žaidžiamas vasario 12-ąją „Cido“ arenoje.

Problemų su varžovų tolimais metimais turėjęs „Lietkabelis“ 78:72 iškovojo pergalę pirmoje ketvirtfinalio dvikovoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“. Atsakomasis ketvirtfinalio mačas vyks vasario 12 dieną Panevėžyje.

A. Šikšniaus vedami pasvaliečiai po pirmojo ketvirčio turėjo trijų taškų persvarą (21:18), o į ilgąją pertrauką išėjo pirmaujant penkiais taškais – 44:39.

Vos pusantros minutės pirmoje rungtynių dalyje ilsėjęsis A. Šikšnus surinko 16 taškų smeigęs keturis tritaškius. „Pieno žvaigždės“ iki ilgosios pertraukos pataikė net 7 tritaškius iš 10.

Po ilgosios pertraukos pasvaliečiai savo persvarą buvo padidinę iki 9 taškų (51:42), tačiau „Lietkabelis“ po sėkmingos ketvirčio pabaigos ir galingo 11:0 starto ketvirtajame kėlinyje sugebėjo perlaužti rungtynes – 68:61.

Pasvaliečiai dar kiek sugebėjo sumažinti savo atsilikimą, tačiau intrigos aikštės šeimininkams atkurti nepavyko.

„Pieno žvaigždžių“ gretose šiose rungtynėse debiutavo Mike’as Bruesewitzas. Amerikietis per 20 minučių pataikė vos 1 tritaškį iš 5, prametė visus tris dvitaškius ir surinko 5 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 22 (5/8 tritaškiai), Miha Lapornikas 21 (5/8 tritaškiai), Trevoras Thompsonas 12 (8 atk. kam.), Johnas Gillonas 7 (6 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 24 (3/5 tritaškiai), Martynas Sajus (7 atk. kam.) ir Tomas Dimša po 13, Margiris Normantas 9, Vytenis Lipkevičius 6, Željko Šakičius 5 (10 atk. kam.).