L. Jameso ir A. Daviso tandemas grąžino „Lakers“ pusiausvyrą | Diena.lt

L. JAMESO IR A. DAVISO TANDEMAS GRĄŽINO „LAKERS“ PUSIAUSVYRĄ

• 0

„Los Angeles Lakers“ ekipai pavyko atsitiesti. NBA Vakarų konferencijos pusfinalį pralaimėjimu pradėję lygos favoritai antrajame serijos mače patiesė „Houston Rockets“ ekipą 117:109 (36:20, 31:31, 23:41, 27:17).

Orlande žaidžiamoje serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1.

LeBronas Jamesas šiame mače rodė tikras lyderio savybes ir buvo labai arti trigubo dublio – 28 taškai, 11 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Jam puikiai talkino Anthony Davisas, surinkęs 34 taškus ir sugriebęs 10 kamuolių.

Gavusi niuksą pirmajame serijos mače, šį kartą „Lakers“ nejuokavo. Antrajame kėlinyje Los Andželo komanda turėjo rekordinę 21 taško persvarą ir atrodė, kad nesunkiai laimės.

Visgi trečiajame kėlinyje „Rockets“ surengė tikrą puolimo uraganą ir laimėjo ketvirtį 42:21, taip persverdami rezultatą (92:90) ir grąžindami intrigą.

Visgi lemiamomis minutėmis iniciatyvos ėmėsi „Lakers“ žvaigždžių tandemas. Mačo pabaigoje L.Jameso komanda spurtavo 23:9 ir dar kartą „Rockets“ intrigos neatkūrė.

Jamesas Hardenas Teksaso komandai pelnė 27 taškus, o 6 tritaškius iš 12 pataikęs Ericas Gordonas pridėjo 24.

Russellas Westbrookas vėl žaidė banguotai: per 33 minutes pelnė 10 taškų (3/8 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 13 kamuolių ir suklydo net 7 kartus.

Trečiasis serijos mačas vyks naktį iš antradienio į trečiadienį

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 28 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Markieffas Morrisas 16, Kyle'as Kuzma 13, Rajonas Rondo 10 (9 rez. perd.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 27, Ericas Gordonas 24, PJ Tuckeris 18 (11 atk. kam.), Robertas Covingtonas 17, Danuelis House'as 13, Russellas Westbrookas 10 (13 atk. kam.).