„Lietkabelio“ krepšininkai Čempionų lygos starte patyrė dramatišką nesėkmę | Diena.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI ČEMPIONŲ LYGOS STARTE PATYRĖ DRAMATIŠKĄ NESĖKMĘ

• 0

Vyrų krepšinio klubų Čempionų lygos pirmojo turo rungtynėse A grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda svečiuose po dramatiškos kovos 78:79 (21:21, 17:18, 19:18, 21:22) pralaimėjo Sasario „Dinamo“ (Italija) ekipai su Pauliumi Soroku.

Rungtynės visą laiką vyko atkakliai ir nei vienai komandai nebuvo pavykę įgyti dviženklės persvaros. Trečiajame kėlinyje Panevėžio klubas buvo įgijęs 8 taškų pranašumą (50:42), bet varžovai greitai sugebėjo išlyginti rezultatą (57:57).

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ turėjo 5 taškų persvarą (64:59), tačiau vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie likus žaisti 3 min., jau pirmavo 75:68. Po Tomo Lekūno trijų baudos metimų skirtumas sumažėjo iki 2 taškų (75:77), o likus 20 sek., „Lietkabelis“ perėmė kamuolį ir po Vytenio Lipkevičiaus tritaškio išsiveržė į priekį 78:77. Deja, likus žaisti mažiau nei 3 sek., šeimininkai išprovokavo svečių pražangą ir Dyshawnas Pierre‘as dviem baudos metimais sugrąžino pranašumą „Dinamo“ ekipai. Paskutinė „Lietkabelio“ ataka baigėsi nesėkmingai.

Panevėžio ekipai 17 taškų pelnė Željko Šakičius, 11 - Vytenis Lipkevičius, 10 - Kendrickas Brownas, 9 - Martynas Sajus.

Sasario komandoje 24 taškus surinko Dyshawnas Pierre‘as (12 atk. kam.), 14 - Dwayne‘as Evansas, 10 - Miro Bilanas. P. Sorokas per 16 min. pasižymėjo 5 taškais.

Antrąsias rungtynes „Lietkabelis“ žais spalio 23 dieną svečiuose su Manresos „Baxi“ (Ispanija) ekipa.