„Lietkabelio“ krepšininkai dar kartą įveikė SIG komandą | Diena.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI DAR KARTĄ ĮVEIKĖ SIG KOMANDĄ

• 0

Panevėžio „Lietkabelio“ (6/7) komanda namie 82:67 (24:18, 9:22, 25:12,24:15 ) pasiekė svarbią pergalę Čempionų lygoje prieš Strasbūro SIG (4/9) klubą.

Taip panevėžiečiai išsaugojo šansus patekti į kitą etapą, bet tam prireiks pačių pergalės prieš Holono UNET, Manresos „Baxi“ nesėkmės prieš Sasario „Dinamo“ bei Ostendės „Telenet“ pergalės Lenkijoje prieš Torunės „Polski Cukier“.

„Lietkabelis“ startavo atitrūkęs jau 12:2, kol varžovai pora taškų buvo pelnę per beveik 5 minutes. SIG badą nutraukė Gabe’as Yorkas, pataikęs iš toli, o dar vieną tritaškį paleido Thomasas Scrubbas – 8:12. Nors dviženklį pranašumą panevėžiečiams pavyko atstatyti vėl (22:10), ketvirtį jie baigė pirmaudami ženkliai mažiau – 24:18.

Antrajame kėlinyje viskas ėmė krypti svečių naudai. Rezultatas pirmiausiai tapo lygus (26:26), o netrukus SIG pranašumas jau pasiekė 9 taškus – 35:26. Baudų metimais „Lietkabelis“ artėjo, dar du taškus pridėjo Martynas Sajus (32:37), o kėlinys baigėsi šeimininkams atsiliekant 33:40.

Tomas Dimša pataikė iš toli, Željko Šakičius – tritaškį ir komandas skyrė jau tik taškas – 48:49. „Lietkabelis“ buvo sustabdęs oponentus ir vėl bandė atitrūkti – 58:50. Iniciatyva išliko šeimininkų rankose, kurie kėlinį laimėjo tvirtai ir po jo pirmavo 58:52.

Pataikyti tritaškiai artino „Lietkabelį“ prie pergalės – po Margirio Normanto metimo skirtumas siekė 14 taškų, o po V.Lipkevičiaus – jau 18 – 77:59. Strasbūro komanda intrigos nebesukūrė ir tapo kone triuškinama.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 19 (5/11 trit.), Paulius Valinskas 17, Željko Šakičius 13 (10 atk. kam.), Margiris Normantas 11, Martynas Sajus 10.

SIG: Gabe’as Yorkas 14, Jeremy Nzeulie 13, Thomasas Scrubbas 12, Borisas Dallo 9 (7 atk. kam.), Damienas Inglisas 7.