„Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjo Krasnodare | Diena.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI PRALAIMĖJO KRASNODARE

• 0

Nesėkmę Europos taurėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/6) ekipa, kuri išvykoje 62:90 (12:16, 19:22, 17:27, 14:25) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (8/3) krepšininkams.

„Lokomotiv-Kuban“ dėl traumų neturėjo Jonathano Motley bei Stantono Kiddo, o „Lietkabelis“ Gedimino Oreliko bei Nikola Radičevičiaus, kuris sugrįžo į treniruotes po COVID-19, bet patyrė čiurnos traumą.

„Lokomotiv-Kuban“ sėkmingai pradėjo mačą (6:0), bet „Lietkabelis“ atsakė savo rezultatyviomis atakomis – 4:6. Šeimininkai pelnė 5 taškus be atsako ir atitrūko (11:4), tačiau 8-ąją minutę svečiai jau buvo atsilikę vos vienu tiksliu metimu – 12:14. Per likusį laiką pasižymėjo tik Errickas McCollumas – 16:12.

Antrajame ketvirtyje „Lokomotiv“ spurtavo 9:2 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 25:14. Panevėžiečiai neleido varžovams kontroliuoti situacijos ir atsakė atkarpa 11:3, kuri leido vėl priartėti – 25:28. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę svečiai atsidūrė per vieną metimą – 31:33. Pirmąją susitikimo dalį 5 taškais iš eilės užbaigė Rusijos klubas – 38:31.

Po didžiosios pertraukos prabėgus pustrečios minutės „Lokomotiv“ vėl sugrįžo į dviženklio pranašumo zoną – 46:33. Vėliau skirtumas buvo šoktelėjęs ir iki 15 taškų – 54:39. Nors „Lietkabelis“ buvo priartėjęs (48:57), varžovai kėlinį baigė 8 taškais iš eilės – 65:48.

Paskutinis kėlinys virto formalumu, kai jo pradžią „Lokomotiv“ sužaidė itin užtikrintai (8:1 – 73:49), tad per likusias 8 minutes abi komandos sprendė savo reikalus ir suteikė daugiau minučių pasireikšti įprastai mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams.

„Lokomotiv-Kuban“: Dariusas Thompsonas (6 rez. perd.) ir Errickas Mccollumas po 15, Stanislavas Ilnickis 14, Andrejus Martiukas (10 atk. kam.) ir Vladislavas Jemčenka po 11.

„Lietkabelis“: Džordže Gagičius 15 (9 išprov. praž.), Panagiotis Kalaitzakis 12 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Kristupas Žemaitis 9 (5 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 7 (1/5 tritaškiai), Kasparas Bėrzinis 6 (0/4 tritaškiai).