„Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjo VEF ekipai | Diena.lt

„LIETKABELIO“ KREPŠININKAI PRALAIMĖJO VEF EKIPAI

• 1

Nesėkmę tarptautiniame „Vikinglotto taurė 2021“ turnyre patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0/2) klubas, kuris 80:86 (30:23, 17:20, 24:22, 9:21) nusileido Rygos VEF (1/1) krepšininkams.

Dvikovoje dėl 5-os vietos Nenado Čanako kariauna ketvirtadienį 14.00 val. susitiks su Talino „Kalev“. Kaip ir praėjusioje dvikovoje, taip ir šioje „Lietkabelis“ neturėjo traumuotų Džordže Gagičiaus, Nikola Radičevičiaus bei Karolio Giedraičio.

Panevėžiečiai antrajame kėlinyje turėjo dviženklį (46:35) pranašumą, bet jo neišlaikė dar iki pertraukos, kuris aptirpo iki 4 taškų – 43:47. Antroje dvikovos dalyje „Lietkabelis“ pirmavo iki pat ketvirtojo kėlinio antros dalies, kai pralaimėjo atkarpą 0:15 ir VEF perėmė kontrolę (82:73) bei išsaugojo pergalę savo rankose.

„Lietkabeliui“ Gediminas Orelikas (5 atk. kam.) ir Gabrielius Maldūnas (5 atk. kam.) pelnė po 16 taškų, Panagiotis Kalaitzakis – 14, Dovydas Giedraitis – 13, Vytenis Lipkevičius pridėjo 8 taškus (5 rez. perd.).

Nugalėtojams Jalenas Riley surinko 20 taškų, Kristeris Zorikas – 15, Alexas Madsenas – 14, Ilja Gromovas – 11 taškų (6 atk. kam.).