„Lietkabelis“ patyrė nesėkmę ir prarado viltis patekti į atkrintamąsias varžybas | Diena.lt

„LIETKABELIS“ PATYRĖ NESĖKMĘ IR PRARADO VILTIS PATEKTI Į ATKRINTAMĄSIAS VARŽYBAS

• 0

Krepšinio klubų Čempionų lygos 12-ojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelis“ svečiuose 91:99 (25:20, 19:17, 20:31, 27:31) pralaimėjo Dižono JDA (Prancūzija) klubui.

Svečiai sėkmingiau žaidė pirmoje rungtynių pusėje ir įpusėjus mačui pirmavo 44:37. Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė Dižono ekipa, kuri išsiveržė į priekį 68:64. Ketvirtajame kėlinyje už antrą techninę pražangą į rūbinę buvo išvytas „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas. JDA ekipa įgijo dviženklę persvarą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Panevėžio komandai (4 pergalės/8 pralaimėjimai) 20 taškų pelnė Paulius Valinskas, 17 - Simas Jasaitis, 15 - Mindaugas Kupšas, 10 - Jamaras Wilsonas.

JDA ekipoje (4/8) 31 tašką surinko Davidas Holstonas, 18 - Ryanas Pearsonas, 16 - Axelis Julienas (9 rez. perd.).

Pirmojo rato rungtynėse panevėžiečiai namuose Dižono klubą nugalėjo 78:62.

„Lietkabelis“ grupėje užima penktąją vietą, bet jau nebeturi vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas.

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais sausio 29 dieną namuose su Jono Mačiulio atstovaujam Atėnų AEK (Graikija) komanda.