Panevėžiečiai mačą pradėjo šešiais taškais be atsako (6:0) ir sėkmingai įsibėgėję jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui po Pauliaus Danusevičiaus tritaškio įgijo dviženklę persvarą (16:4). Ją šeimininkai išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 26:16.
Antrojo ketvirčio viduryje svečiai surengę šešių taškų spurtą kiek priartėjo (28:23), tačiau Panevėžio ekipa jau už poros minučių vėl nutolo dviženkliu skirtumu (36:25), o nesumažinusi apsukų į antrąją mačo dalį nusinešė net plius devyniolika (46:27).
Šeimininkų gretose per pirmąją rungtynių pusę naudingiausias su keturiolika balų buvo Fardawsas Aimaq’as, surinkęs devynis taškus ir atkovojęs dešimt kamuolių, iš kurių net septynis – puolime.
Trečiajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei tris minutes Danusevičiaus dvitaškiu panevėžiečiai įgijo rekordinę persvarą – komandas skyrė dvidešimt keturi taškai (55:31).
Įpusėjus ketvirtajam kėliniui panevėžiečiai toliau išlaikė didžiulį atotrūkį (80:56) ir galop triumfavo, savo gerbėjams padovanodami pergalę paskutinėse šio sezono Europos taurės namų rungtynėse. Paskutinįjį sezono mačą šiame turnyre panevėžiečiai žais vasario 11 d. Londone su lietuviškuoju „Lions“ klubu.
Artimiausias namų rungtynes „Lietkabelis“ žais vasario 18 d. su „Šiaulių“ klubu.
Naujausi komentarai