Lietuviškoji „Parma“ Vieningoje lygoje įveikė „Zenit“ klubą | Diena.lt

LIETUVIŠKOJI „PARMA“ VIENINGOJE LYGOJE ĮVEIKĖ „ZENIT“ KLUBĄ

• 0

Lietuviškoji Permės „Parma“ (3-6) ekipa VTB Vieningoje lygoje palaužė Eurolygoje rungtyniaujantį „Zenit“ (4-5) klubą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai antradienio vakarą išvykoje 86:80 (22:21, 14:9, 20:22, 30:28) nugalėjo Sankt Petergurgo krepšininkus, vadovaujamus Joano Plazos.

Eigirdas Žukauskas per 29 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, pats du sykius pažeidė taisykles ir surinko 22 naudingumo balus.

Tuo metu Adas Juškevičius per 22 minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, du kartus pats pažeidė taisykles bei užfiksavo 12 balų naudingumą.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Parma“ spurtavo 20:7 ir pirmavo jau 17 taškų – 76:59. „Zenit“ dar buvo priartėjusi iki 73:78, tačiau vėliau Permės klubas atitolo ir pergalę išsaugojo.

„Zenit“: Timas Abromaitis 16, Mateušas Ponitka 15, Willas Thomasas 13.

„Parma“: Artiomas Zabelinas 19, Maksimas Grigorjevas 18, Eigirdas Žukauskas 16, Lorenzo Williamsas 9.