Lietuviškoji „Ulikool“ iškovojo svarbią pergalę FIBA Europos taurės atrankoje | Diena.lt

LIETUVIŠKOJI „ULIKOOL“ IŠKOVOJO SVARBIĄ PERGALĘ FIBA EUROPOS TAURĖS ATRANKOJE

• 0

Trijų lietuvių atstovaujamas Tartu „Ulikool“ klubas FIBA Europos taurės atrankos mače namuose 78:72 (19:17, 19:14, 17:19, 23:22) nugalėjo Katajos „Basket“ ekipą.

Po pergalės savų žiūrovų akivaizdoje Estijos klubas į Suomiją išsiveš šešių taškų persvarą, kurią turės išlaikyti antrosiose rungtynėse, jei nori ir toliau tęsti bandymus patekti į FIBA Europos taurę.

Prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui penkiais taškais (55:50) pirmavęs „Ulikool“ ketvirtajame kėlinyje vienu tašku triumfavo (23:22) ir užsitikrino pergalę.

Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė Adomas Drungilas, aikštėje praleidęs 31 minutę ir surinkęs dvigubą dublį – pelnęs dvylika taškų (2/6 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud. met.), atkovojęs dvylika kamuolių, išrašęs tris blokus, du kartus pažeidęs taisykles ir užfiksavęs dvidešimt naudingumo balų.

Martynas Mažeika per 21 minutę pelnė penkis taškus (1/3 dvit., 0/3 trit., 3/7 baud. met.), sugriebė penkis kamuolius, atliko tris rezultatyvius perdavimus, tačiau keturis kartus suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Grantas Vasiliauskas per šešiolika minučių įmetė penkis taškus (1/3 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo tris kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, bet du kartus kamuolį prarado ir tris kartus prasižengė.

„Ulikool“: Kregoras Hermetas ir Robertas Valge‘as po 21, A. Drungilas 12 (12 atk. kam.), Robinas Kivi 9 (7 rez. perd.), M. Mažeika 5 (5 atk. kam.).

„Basket“: Brandonas Waltersas 19 (9 rez. perd.), Jarredas Ogungbemi-Jacksonas 17 (6 rez. perd.), Matiasas Ojala 9 (5 atk. kam.), Jarekious Bradley 8 (6 atk. kam.).