Lietuvos jaunieji krepšininkai Europos pirmenybių starte įveikė Serbiją | Diena.lt

LIETUVOS JAUNIEJI KREPŠININKAI EUROPOS PIRMENYBIŲ STARTE ĮVEIKĖ SERBIJĄ

• 0

Lietuvos aštuoniolikmečių krepšinio rinktinė pergale 92:87 (21:21, 22:21, 15:29, 16:34) pradėjo Europos čempionatą Latvijoje, nors pirmosiose rungtynėse po trijų kėlinių buvo atsilikusi 13 taškų.

Gedimino Petraukso treniruojami lietuviai ketvirtą kėlinį laimėjo 34:16 ir įsirašė pirmąją pergalę šeštadienį Latvijoje prasidėjusiose jaunimo pirmenybėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Simas Jarumbauskas iš Vilniaus „Perlo“ ekipos.

Lietuva: Simas Jarumbauskas 19, Deividas Sirvydis ir Erikas Venskus po 17, Rokas Jokubaitis (10 rez. perd. ) ir Arnas Adomavičius po 14;

Serbija: Filipas Petruševas 20, Marko Pečarski 18.

Kitas rungtynes lietuviai žais sekmadienį Liepojoje su Juodkalnijos komanda, kuri šeštadienį kitose D grupės rungtynėse 78:87 nusileido Didžiąjai Britanijai.

Šiame Europos čempionate Latvijoje varžosi 16 komandų. Pirmajame etape jos padalytos į keturias grupes, o paskui visos tęs kovą aštuntfinalyje.