Lietuvos jaunučių krepšinio rinktinė turnyre Turkijoje liko antra | Diena.lt

LIETUVOS JAUNUČIŲ KREPŠINIO RINKTINĖ TURNYRE TURKIJOJE LIKO ANTRA

• 0

Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinė pralaimėjimu baigė tarptautinį turnyrą Turkijoje. Edvino Justos auklėtiniai turnyro finale 82:87 (22:20, 20:14, 14:26, 25:27) nusileido aikštelės šeimininkams.

Po pirmos rungtynių pusės lietuviai pirmavo aštuonių taškų skirtumu (42:34), o trečio kėlinio viduryje padidino pranšumą iki dviženklio (49:39).

Tuomet Markas Blaževičius užsidirbo antrą nesportinę pražangą ir turėjo palikti aikštelę, o tuo pasinaudoję turkai išlygino rezultatą (52:52). Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkai pirmavo jau septynių taškų skirtumu (53:60).

Ketvirtajame kėlinyje lietuviams nepavyko sumažinti atsilikimo ir aikštelės šeimininkai iškovojo pergalę 87:82.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Nojus Pankratjevas pelnęs 20 taškų, 15 pridėjo Marekas Blaževičius. Lorenas Stoškevičius įmetė 14 (8 at. kam.), 11 – Modestas Kancleris (11 at. kam.).