„Lietuvos rytas“ po atkaklios kovos įveikė „Neptūną“ ir žengė į LKL finalą | Diena.lt

„LIETUVOS RYTAS“ PO ATKAKLIOS KOVOS ĮVEIKĖ „NEPTŪNĄ“ IR ŽENGĖ Į LKL FINALĄ

• 0

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai pateko į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalą. Lemiamose, penktose, pusfinalio rungtynėse trečiadienį sostinės komanda namuose 88:82 (27:22, 18:19, 15:20, 27:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-2.

Rezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse „Lietuvos rytas“ įgijo 7 taškų persvarą (27:20), bet antrajame kėlinyje svečiai rezultatą išlygino 35:35. Įpusėjus rungtynėms, Vilniaus klubas pirmavo 45:41, bet po trijų kėlinių priekyje jau buvo „Neptūnas“ - 61:60.

Lemiamas lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje. Penktąsias pražangas „užsidirbo“ Klaipėdos komandos aukštaūgiai Edgaras Želionis ir Simas Galdikas, technine pražanga nubaustas „Neptūno“ strategas Kazys Maksvytis ir vilniečiai įgijo 7 taškų persvarą (71:64). Nepaisant to, kovingieji „Neptūno“ krepšininkai nepasidavė ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (77:81). Paskutinėmis sekundėmis Klaipėdos klubui nepavyko išsigelbėti ir „Lietuvos rytas“ žengė į LKL finalą.

Vilniaus komandai 20 taškų pelnė Mindaugas Girdžiūnas, 18 - Rokas Giedraitis, 16 - Loukas Mavrokefalidis, 14 - Martynas Echodas, 12 - Benas Madgenas (8 atk. kam.).

Klaipėdos ekipoje 21 tašką surinko Brandonas Fieldsas (8 rez. perd.), 15 - Renaldas Seibutis, po 10 - Edgaras Želionis bei Tomas Delininkaitis.

„Lietuvos rytas“ į LKL finalą pateko po dvejų metų pertraukos.

Finale Vilniau klubas žais su čempionės titulą ginančia Kauno „Žalgirio“ ekipa.